Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 25, 2020

Scroll to top

Top

Sandro

Inter, okazioni Sandro. Braziliani ka shkelqyer dhe mund te lirohet per 2-3 milione euro

28/02/2018, 12:07 |

Ne prezantimin dinjitoz te Beneventos kunder Interit te shtunen e kaluar, klubi zikalter ka pasur mundesi te shikoje nga afer nje njohje te vjeter. Behet fjale pe Sandron, brazilianin e ‘shtrigave’. Per aq kohe sa ai ishte ne fushe, shoekt … Read More