Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

santon

Fillon eksperienca verdhekuq per Santon, lojtari ne Rome: sot vizitat mjeksore

25/06/2018, 0:42 |

Ka nisur pak minuta me pare, me aterimin ne Fiumicino, eksperienca e re e Davide Santon te Roma.

Lojtari u shit te ekipi kryeqytetas si pjese shkembimi ne tratativen qe ka sjellur Radja Nainggolan te Interi, me Santon qe ka … Read More

Nga Miranda te Skriniar, shi rinovimesh brenda 30 qershorit: ja arsyeja

17/06/2018, 16:36 |

“Rinovimet jane gati, programi eshte i ngjeshur”.

Corriere dello Sport e nis keshtu artikullin e sotem rreth rinovimeve ne shtepine zikalter.

Kjo sepse Interi deshiron te sistemoj bilancin sa me shume qe eshte e mundur deri me 30 qershor, … Read More

Santon, e ardhmja ne stand-by. Mes rinovimit eventual dhe interesimit te Parmas…

12/06/2018, 19:54 |

E ardhmja e Davide Santon mbetet akoma per t’u deshifruar.

Situata e mbrojtesit qe ka nje kontrate me Interin deri ne 2019, sipas fcinternews.it, eshte ne nje faze stand-by.

Diskutimet rreth nje rinovimi te mundshem te tij nuk jane … Read More

Gazzetta – Parma pas Santon, por Inter mendon rinovimin: dy jane motivet

03/06/2018, 13:32 |

Befasisht, Interi mund te rinovoj se shpejti kontraten e Davide Santon, aktualisht ne skadence ne 2019.

“Mbrojtesi mund te perdoret si ne te majte ashtu edhe ne te djathte dhe mund te perfshihet ne listen e lojtareve te rritur nga … Read More

Santon, e ardhmja ne dyshim: i eshte propozuar disa klubeve dhe ka interesim nga…

14/05/2018, 0:06 |

Nuk eshte vetem krahu i djathte ai ne te cilin duhet te punoj Ausilio gjate kesaj merkato.

Ne krahun e majte, me nje Kwadwo Asamoah ne ardhje e siper, nje mbrojtes krahu mund te largohet.

Behet fjale per Davide … Read More

Udinese-Inter, formacioni i mundshem: Borja dhe Brozo ne mes, Santon-Dalbert…

04/05/2018, 23:33 |

Nje fitore ne Udine per te lene pas shpine humbjen e pamerituar ne minutat e fundit kunder Juventus.

Inter ka vetem nje rezultat ne kete ndeshje, Spalletti e di dhe ne keto dite ka punuar shume me lojtaret.

Objektivi … Read More

Sky – Spalletti ka vendosur kush do te luaje ne krahun e majte te mbrojtjes ndaj Udineses…

02/05/2018, 15:18 |

Pavarsisht eksperiences se keqe dhe minutave per tu harruar ndaj Juventusit, duket se Luciano Spalletti do te konfirmoje besimin tek lojtari i tij. 

Behet fjale per Davide Santon, ai qe u pa nje nder fajtoret e rikthimit te rezultatit nga … Read More

Miranda, Ranocchia dhe Santon i skadon kontrata sezonin e ardhshem: Interi po mendon…

24/03/2018, 13:05 |

Ne fund te sezonit kontrata e Mirandes, Ranocchias dhe Santon hyn ne vitin e fundit dhe Interi ne kete moment po reflekton se cfare do te beje me ta: duhen shitur, mbajtur deri ne fund te kontrates apo i duhet … Read More

Santon per InterTV: “Shume e veshtire ndaj Atalantes gjithmone, por ja dolem. Me Spallettin…”

20/11/2017, 10:06 |

“Kunder Atalantes eshte gjithmone e veshtire, por jam me te verte shume i lumtur sepse kisha gati 1 vit qe nuk luaja 90 minuta. Ishte e veshtire, por e bukur te kthehem me nje fitore qe na dergon … Read More

De Boer therret Santon te Crystal Palace. Trajneri holandez…

03/07/2017, 15:21 |

Nje rikthim i mundshem ne te kaluaren per Davide Santon, qe eshte ne mesin e emrave qe pritet te largohen nga Interi.

Mbrojtesi vjen nga nje sezon poshte pritshmerive, ku ka pasur hapesire vetem me Frank … Read More

Inter-Pescara: do te kete turnover nga Pioli. Santon dergon Nagatomon te fundit ne hirarki…

26/01/2017, 12:07 |

Inter punon fort per te pergatitur sfiden kunder Pescares.

Pervec Mirandes, Pioli po vlereson mundesine per te lene perseri jashte Kondogbia duke qene se edhe ai do te skualifikohej ne rast se do te merte ndonje … Read More

Gazzetta – Gnoukouri dhe Yao tek Palermo. Miangue-Cagliari, marreveshja behet ne 2-3 dite. Ranocchia…

23/01/2017, 17:53 |

Pas Jovetic dhe Melo, Interi ka nje projekt per largimin edhe te Gnoukouri dhe Yao.

Klubi zikalter – sipas asaj qe shkruan ne faqet e saj Gazzetta dello Sport – tashme ka nje marreveshje me Palermon … Read More

Santon-Espanyol, Miangue-Cagliari: Interi po mendon per Rodriguez qe ne janar? Ranocchia…

19/01/2017, 12:25 |

Mund te kete te reja per sa i perket te ardhmes se afer te Santon. Mbrojtesi i krahut po kerkohet me ngulm nga Espanyol, skuader e cila kohe me pare mori Coutinhon ne huazim.

Nese SantonRead More

Gazzetta – Banega vazhdon me stervitje te personalizuar. Santon rikthehet…

05/12/2016, 11:49 |

Nuk ka pasur stervitje ne grup dje per tre lojtare te Interit ne Appiano Gentile.

Pervec Ever Banega, per shkak te demtimit te pesuar ne pjesen e pare te Napoli-Inter, edhe Davide Santon dhe Gary MedelRead More