Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Sassulo

Inter, Sassuolo mendon per Ranocchian. Berardi…

13/06/2016, 15:41 |

Sassuolo deshiron te pregaditet ne menyren me te mire per pjesmarrjen ne Europa League, keshtu mendon per perforcimin e skuadres. Dhe ka nje objektiv te madh per mbrojtjen: Andrea Ranocchia.

Deri ne ate pike qe ne ditet e shkuara … Read More

VIDEO | Interi shkaterron Sassuolon ne San Siro 7-0!

14/09/2014, 18:21 |

Interi ka shkaterruar Sassuolon me te njejtin rezultat si ne vitin e kaluar: 7-0. Kesaj radhe zikalterit fituan ne shtepi, ndryshe nga sezoni i kaluar. Interi e filloi fuqishem ndeshjen duke kaluar ne avantazh qe ne minutat e para me … Read More