Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

sconcerti

“Interi nuk eshte nje skuader dhe nuk mund te jete kurre nje e tille me keta lojtare…”

16/04/2018, 11:25 |

“Zhurma e armiqve behet me e forte kur ne humbasim”, tha nje tranjer portugez qe ka qene ne drejtimin e Interit disa vite me pare kur te githe flisnin per humbjen e Interit shume me shume sa sa per humbjet … Read More

Sconcerti: “Tek Interi ka shume konfuzion, por per vendin e trete…”

12/12/2013, 12:39 |

Ne nje interviste ne SkySport24 mbas mbremjes se Champions League qe kane luajtur Napoli dhe Milan, Mario Sconcerti ka folur edhe per kampionatin dhe ne vecanti ka dhene mendimin e tij per vendin e trete. Ja dhe fjalet … Read More