Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

seedorf

10 skuadrat qe blene vellezerit vetem prej mbiemrit: Interi njera prej tyre! Por edhe Milan, United dhe…

16/03/2018, 17:00 |

Jane te ndryshme historite e vellezerve te blere vetem nga lidhja e gjakut: nga Hazard tek Seedorf, nga Donnarumma tek Digao. Ja blerjet e motivuara nga mbiemri.

Vellezer qe i detyrohen gjithcka vellezerve te tyre. Futbolli eshte plot me shembuj … Read More

Seedorf telefonon Zanettin dhe Ausilion…

26/06/2014, 12:58 |

Eshte shume i cuditshem skenari i sjelle kete mengjes nga Corriere della Sera, nje nga gazetat kryesore ne Itali: “Clarence Seedorf i vetepropozohet Interit. I shkarkuar nga Milan jo pa polemika (aq sa hollandezi ka filluar proceset gjyqesore … Read More