Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Semedo

Suning, gati nje merkato e cmendur: ne janar Darmian dhe Luiz Gustavo. Ne vere…

17/11/2016, 11:19 |

Pas ardhjes ne vere e Joao Marios, Candrevas dhe Gabigol (pervec ardhjes te Ansaldit dhe Banega), Suning nuk dshiron te ndalet dhe Interi po behet gati te jetoje merkato te tjera si protagoniste absolute.

Ne merkaton … Read More

SportMediaset – Skaut te Interit ne Da Luz: vezhgohen Semedo dhe Lindelof

14/09/2016, 17:48 |

Mbreme, ne tribunat e Estadio Da Luz te Lisbones, ishin disa vezhgues zikalter per te ndjekur ndeshjes mes Benficas dhe Besiktas.

Skautet zikalter – sic raportohet nga redaksia e SportMediaset – kane ndjekur me vemendje mbrojtesin … Read More