Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

sergio romero

Tuttomercatoweb – Inter i ofron kontrate dy vjecare Romeros

01/05/2017, 13:13 |

Inter ne kerkim te nje portieri te dyte.

Ne shenjestren e klubit zikalter duket se eshte portieri argjentinas i Manchester United, Sergio Romero.

Sic thote Tuttomercatoweb, klubi i Zhang Jindong i ka ofruar portierit nje kontrate dy vjecare. Pas 30 … Read More

Raiola ofron Kasamin? Jo, aspak e vertete. Ai dje i ofroi Auslios…

28/05/2015, 16:56 |

Dje u perfol se Raiola i kishte ofruar Interit lojtarin me origjine shqiptare te Olimpiakosit, Pajtim Kasami, por ky lajm duket se nuk eshte i vertete. Pjeserisht.

Pjeserisht sepse Raiola i ka ofruar Interit nje lojtar … Read More

Corriere dello Sport – Alternativat e Romeros: Cech Reina dhe…

24/03/2015, 16:01 |

Sergio Romero, sipas Corriere dello Sport eshte bere objektivi numer nje per porten e Interit, por nuk eshte i vetmi. Alternativat sipas gazetes vazhdojne te jene Petr Cech, sepse nuk do qe te qendroje edhe nje vit tjeter pa luajtur … Read More