Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Sevilla

Ne Spanje – Jo vetem Brozovic, Sevilla gati te beje oferte per nje lojtar tjeter te Interit

13/04/2018, 17:21 |

Sajti tematik spanjoll i merkatos, fichajes.net, ka shkruar per Sevillan sot dhe per interesimin e klubit spanjoll per kroatin e Interit por edhe per nje lojtar tjeter zikalter.

Fichajes.net eshte nje nga sajtet m te specializuar spanjoll per sa i … Read More

Gazzetta – Jovetic-Sevila, sot vizitat. Interi, nje plusvalence e mundshme prej 4 milione eurosh…

10/01/2017, 11:59 |

Sot, Stevan Jovetic do te fluturoje per ne Sevilla per te zhvilluar vizitat mjekesore me klubin andaluzian, e me pas te vihet direkt ne dispozicion te teknikut Jorge Sampaoli.

Zhvillimi perfundimtar i marreveshjes – konfirmon Gazzetta … Read More