Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

sezoni i ri

Inter, te henen nis sezoni i ri! Grumbullimi ne Appiano dhe me 14 korrik…

05/07/2018, 9:26 |

Sezoni i Interi eshte gati per te filluar.

Mungojne vetem edhe 4 dite dhe pastaj skuadra do te jete ne Appiano Gentile per te filluar pregaditjet per kampionatin e ri.

Te henen ne mengjes skuadra do te jete se … Read More

FOTO – Strisha horizontale te verdha dhe blu: do te jete kjo bluza e trete e Interit?

18/07/2016, 12:10 |

Dy bluzat e para te Interit jane prezantuar tashme, tani e ka radhen bluza e trete e zikalterve.

Sipas asaj qe zbulohet perpara kohe nga faqja e internetit e specializuar per publikimin e bluzave perpara prezantimeve, … Read More

FOTO – Njihuni me mire me bluzen e pare dhe te dyte te sezonit te ri te Interit!

06/07/2016, 10:34 |

 

MILANO – Interi ka prezantuar sot me ne fund bluzen e pare dhe te dyte te sezonit 2016-2017. Keshtu, skuadra zikalter do te luaje ne sezonin e ri me bluzat e reja Home dhe Away qe pasqyrojne si pasionin e … Read More

Bluzat 2015/16, Pak Trapattoni dhe pak Mourinho: Ndermjet Uefes dhe Tripletes! Ky eshte Interi i ri…

14/05/2015, 23:05 |

26 maji per te abonuarit e sezonit te ri do te jete nje date per tu shenuar. Ndersa 31 maji per tifozet e tjere, ne ndeshjen e fundit sezonale ndaj Empolit ne Meazza. Tashme po numerohen ditet dhe … Read More