Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

shkarkim

Gazzetta – De Boer, lamtumire Inter me syte e mbushur me lot. Italishtja? Ai te pakten e provoi…

02/11/2016, 13:03 |

Dje ishte dita e lamtumires se Frank De Boer. 

Kjo dite e ndarjes me tranjerin hollandez, tregohet keshtu nga Gazzetta dello Sport: “Dje tekniku hollandez erdhi si gjithmone i pari ne Pinetina, u nderrua dhe kishte … Read More