Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

shqyrtim Inter-Qarabag

Shqyrtim Inter-Qarabag – Te shumta jane mungesat. Guarin prapa Icardit, dhe celesi ne mediane tek M’Vila

02/10/2014, 10:18 |

Ne me pak se nje jave kane ndryshuar gjykimet. Nga nje alternative serioze te dypoleshit te Roma dhe Juventus ne nje krize. Humbja me Cagliarin ka kthyer Interin ne toke: nga elozhet e shfrenuara kemi kaluar ne nje … Read More