Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

shqyrtim inter-sassuolo

Shqyrtim Inter-Sassuolo – Andreolli, Osvaldo dhe Medel titullare. Palacio eshte i gatshem ne pankine. Kujdes nga Zaza

14/09/2014, 10:19 |

Gjithcka pervesce “nje fillim i bute”. Pas transfertes se veshtire ne Torino, Inter gjen nje Sassuolo me shume te kalter sesa verdhezi ne ndeshjen e pare brenda ne shtepi. Kunder skuadres se Di Francesco, ne fakt, te zotet … Read More

Shqyrtim Inter-Sassuolo – Hernanes dhe Guarin per kthesen. Me pas shume dyshime.

09/02/2014, 10:50 |

Do te vij kthesa apo zhgenjimi i rradhes? Tifozet zikalter urojne hipotezen e pare, ashtu dhe Walter Mazzarri. I privuar sot nga sherbimet e Cambiasso dhe Alvarez, tekniku zikalter synon tek freskia dhe entuziazmi i blerjeve te reja.

Read More