Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

shqyrtim udinese-inter

Shqyrtim Udinese-Inter – Milito qe nga minuta e pare mbas 11 muajsh. Me pas Samuel dhe Kovacic?

09/01/2014, 14:26 |

Cerekfinalet te TIM Cup, nje ndeshje delikate ne Friuli: Udinese-Inter, kush fiton ecen perpara dhe do te perballet me shume mundesi me Milanin. Friulianet nuk jane ne forme te mire, qe vijne nga humbja e rradhes sezonale: nje … Read More