Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Shtypi-i-Dites

Faqet e para te gazetave – Ausilio: “Besim te De Boer. Berardi na pelqen, Icardi i pashitshem”. Roma-Inter, kush ngec distancohet

02/10/2016, 1:02 |

Nje interviste e Piero Ausilio per Corriere dello Sport, nje artikull per Roma-Inter dhe disa rresht per Brozovic. Keto jane faqet e para te gazetave sportive italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Roma-Inter eshte qe tani ndeshje e rendesishme. … Read More

Faqet e para te gazetave – De Boer rekuperon Brozovicin dhe Kondogbian me metoden e tij

27/09/2016, 1:26 |

Flitet edhe per Interin ne faqet e para te gazetave sportive italiane, me Gazzetta dello Sport dhe Tuttosport qe shkruajne per De Boer.

GAZZETTA DELLO SPORT – Metoda e De Boer rekuperon Brozovicin dhe Kondogbia. Trajneri holandez ka … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter frenon, por eshte e vetme ne vendin e trete. De Boer: “Kondogbia nuk me degjon”

26/09/2016, 1:43 |

Inter barazon ne shtepi me Bolognan dhe frenon ne ecurine pozitive prej 3 fitoresh radhazi ne kampionat.

GAZZETTA DELLO SPORT – Zikalter 1-1 ne San Siro me Bolognan. Interi ngadaleson, por eshte e vetme ne vendin e trete. … Read More

Faqet e para te gazetave – Interi mbeshtetet te nje Icardi i papare dhe Banega. Gabigol behet gati

25/09/2016, 1:00 |

De Boer qe mbeshtetet tek Icardi dhe Banega, me Gabigol qe behet gati. Interi kerkon fitoren e katert radhazi ne kampionat. Keto jane faqet e para te gazetave:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, De Boer mbeshtetet tek Banega … Read More

Faqet e para te gazetave – De Boer dhe rregullat e reja. Me pak muskuj dhe me shume fantazi, eshte nje tjeter Inter

24/09/2016, 1:48 |

Gazetat sot ne faqet e tyre te para, kur flitet per Interin, flasin per Frank De Boer dhe menyren se si ka ndryshuar Interin:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, rregullat e mister De Boer thjeshtezuesit. Gati Gabigol.

Faqet e para te gazetave – Inter, eshte hera e duhur? Icardi, mbreti i Evropes: gola+assist. Joao Mario merr Interin per dore

23/09/2016, 1:02 |

Nga prezentimi i Gabigol, momenti i mire i Icardit, fillimi befasues i Joao Mario dhe deri te konfirmimi i Interit. Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, eshte hera e duhur? 1: … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter, udheheq Joao Mario: behet gati Gabigol. De Boer mund te ringritet

21/09/2016, 1:36 |

Eshte radha per Inter-Empoli dhe keta me poshte jane titujt e gazetave sportive italiane kur behet fjale per Interin:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, udheheq Joao Mario. Behet gati Gabigol. De Boer: “Ne Empoli dua te dominoj ndeshjen”. … Read More

Faqet e para te gazetave – Milito: “Icardi vlen sa Higuain”. Argjentinasi eshte lideri i ri, Interi mund te fluturoj. Mauro: “Fitoj ketu”

20/09/2016, 1:25 |

Eshte emri i Mauro Icardi ai qe ze vend gjithandej ne faqet e para te gazetave italiane!

GAZZETTA DELLO SPORT – Mbreti i Tripletes karikon pasardhesin e tij. Icardi, degjoje Militon: “Icardi vlen sa higuain. Mauro eshte bere nje … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter i cmendur! Zikalterit permbysin Juven. Icardi terrorizon mbrojtjen bardhezi dhe Interi riniset

19/09/2016, 1:54 |

Nje super Inter shkel kampionet e Italise dhe vazhdon serine e fitoreve ne kampionat duke fituar Derbyn e Italise. Me poshte faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter i cmendur. Me super Icardin permbyset … Read More

Faqet e para te gazetave – De Boer: “Une ne rrezik? Mire, keshtu motivohem”. Brozovic rebelohet, qendron ne shtepi

18/09/2016, 1:29 |

Eshte koha per Inter-Juventus! Mes presionit ndaj De Boer, ndeshjes, perjashtimit te Brozovic dhe fjaleve te trajnerit te Argjentines per Icardin. Keto jane faqet e para te gazetave:

GAZZETTA DELLO SPORT – Te dridhura ne San Siro. Inter-Juventus … Read More

Faqet e para te gazetave – De Boer karikon Interin: “Te mposhtim Hapoelin”. Mes izraeliteve dhe Juventusit, nje turnover. Icardi…

15/09/2016, 1:18 |

Ne prag te ndeshjes se sotme kunder Hapoel Beer Sheva keto jane faqet e para te gazetave sportive italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – EL, Hapoel ne Milano. Mauro e nis nga pankina: “Por dua te fitoj nje kupe”

Read More

Faqet e para te gazetave – Icardi eshte anti-Higuain, argjentinasi kalon Ronaldon. Interi sheh Juven

13/09/2016, 1:03 |

Eshte emri i Mauro Icardit ai qe permendet gjithandej sot neper faqet e para te gazetave sportive italiane. Ja se cfare shkruhet:

GAZZETTA DELLO SPORT – Fenomeni Icardi, kalohet Ronaldo. Argjentinasi me dy golat ne Pescara arrin kuoten … Read More

Faqet e para te gazetave – Rifillon nje Serie A e papare ndonjehere: Joao Mario per t’i dhene kualitet Interit

10/09/2016, 0:56 |

Edhe sonte eshte vetem Gazzetta dello Sport ajo e cila shkruan per Interin ne faqen e saj te pare

GAZZETTA DELLO SPORT – Rifillon nje Serie A e papare ndonjehere. Keshtu merkato mund te ndrysho kampionatin. Joao Mario … Read More

Faqet e para te gazetave – De Boer, 7 dite per Interin e vertete ose probleme

09/09/2016, 1:17 |

Sot eshte vetem Gazzetta dello Sport ajo qe shkuran per Interin ne faqen e saj te pare:

GAZZETTA DELLO SPORT – De Boer, shtate dite per Interin e vertete. Perndryshme ka probleme. Pescara, Hapoel, Juve: kjo eshte treshja … Read More