Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “Primavera e pandalshme. Inter, sulm per Nainggolan e Politano!”

10/06/2018, 11:23 |

Ne mengjesin e dites se sotme tre gazetat me te medha italiane jane hapur me keta tituj: 

Gazzetta dello Sport ne faqen e saj te pare shkruan per Inter Primaveran duke thene:

“Thesari Inter. Cunat e pandalshem. Primavera fiton serish … Read More

SHTYPI I DITES – “Gjuetaret e fantazmave (ghostbusters) e Interit kunder kujtimitt e keq te…” (19 Maj 2018)

19/05/2018, 8:16 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Kapesit e fantazmave (ghostbusters) e Interit. Ata jane kater antidotet zikalter kunder sindromes se … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, gati plani per te blere lojtarin e Romes dhe Barella…” (15 Maj 2018)

15/05/2018, 10:48 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 15 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Inter, gati plani per te blere Strootman dhe Barella.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter atehere kur askush nuk e priste: Tashme ne Olimpico ndaj…” (14 Maj 2018)

14/05/2018, 10:20 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Vrapimi per Champions. Zenga mban ne piste Interin. Me Lazion do te jete nje … Read More

SHTYPI I DITES – “Spalletti deshiron Florenzin: ja prapaskena! Nderkohe Icardi sot…” (12 Maj 2018)

12/05/2018, 10:39 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare dy tituj per Interin:

“Sot Inter-Sassuolo. 70.000 dhe… Icardi. Shtyrja e San Siros dhe Maurito qe … Read More

SHTYPI I DITES – “Ceshtja De Vrij: ka firmosur per Interin e ne ndeshjen e fundit ndaj zikalterve…” (11 Maj 2018)

11/05/2018, 10:41 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Hija e merkatos ne fluturimin drejt Champions. Ceshtja De Vrij. Ka firmosur per Interin, … Read More

SHTYPI I DITES – “Interi pelqen shume lojtarin e Dinamo Zagreb, pritet nje oferte…” (10 Maj 2018)

10/05/2018, 10:07 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per skuadrat e dyta:

“Skuadrat e dyta, hapet rruga e lire. Do te nise gjithcka ne … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter ka vendosur te ardhmen e Spallettit…” (05 Maj 2018)

05/05/2018, 10:17 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport ka shkruar per zikalterit ne faqen e saj te pare:

“Inter, perpara me Spallettin deri ne 2021. Projekti zikalter do te vazhdoje me … Read More

SHTYPI I DITES – “Morati rindez perseri polemikat per Inter-Juve…” (04 Maj 2018)

04/05/2018, 11:09 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 04 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk ka asnje titull per futbollin ne faqen e saj te pare te cilen ja ka dedikuar te gjithe ciklizmit.

Kjo eshte faqja … Read More

SHTYPI I DITES – “Flet prokurori special i Federates Italiane: “Per Inter-Juve nuk…” (03 Maj 2018)

03/05/2018, 10:19 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Merkato, Kondogbia do te qendroje ne france. Valencia ngrin Interin nderkohe: “Per Cancelon duhen 35 milione…”

Read More

SHTYPI I DITES – “Tek Inter-Juve rrezikohet gjithcka. Spalletti dhe Allegri luajne…” (27 Prill 2018)

27/04/2018, 10:12 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Nje Inter-Juve ku rrezikohet gjithcka. Me shume se 5 milione euro fitime per Interin neser ne … Read More

SHTYPI I DITES – “Duel Inter-Juve jo vetem te shtunen por edhe ne merkato per Cancelon…” (26 Prill 2018)

26/04/2018, 10:10 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Aleati i zikalterve. San Siro eshte nje fortese. Ne shtepi vetem nje humbje.”

E perditshmja … Read More

SHTYPI I DITES – “Rafinha, si do ja beje Interi per blerjen e brazilianit? Per momentin…” (26 Prill 2018)

25/04/2018, 9:22 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Inter, Rafinha eshte njeriu plus por a mund te qendroje? Braziliani eshte ne pronesi te Barcelones. … Read More

SHTYPI I DITES – “Materazzi karikon Interin: “Ku ka me bukur se sa…” (24 Prill 2018)

24/04/2018, 10:17 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk ka ndonje titull specifik ne faqe te pare per zikalterit:

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj  te … Read More