Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “KoulibaBUM ne Torino. Ndersa Spalletti shume i nevrikosur: Kush…” (23 Prill 2018)

23/04/2018, 9:48 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

“Inter, Icardi-Perisic ndjekin romanet. Fluturimi per Champions, ne Chievo fitohet 2-1. Zikalterit gjithmone te … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, ja si kane lindur te gjithe golat (rekord) te Mauritos…” (21 Prill 2018)

21/04/2018, 9:46 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 21 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

“Inter, ja si lindin te gjithe golat (rekord) te Icardit.”

E perditshmja tjeter … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, ja plani per blerjen e Cancelos. Nderkohe sulm per Kovacic…” (20 Prill 2018)

20/04/2018, 10:09 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

Interi hidhet ne sulm per te mbajtur Cancelo: do i ofrohet dyfishimi i pages. … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, lajme te keqija nga kryeqyteti!” (19 Prill 2018)

19/04/2018, 10:16 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Rikalim i kryeqyetasve. Roma perpara, Lazio gjitashtu. Interi zbret perseri ne vendin e peste.”

E … Read More

SHTYPI I DITES – “LunaPark Inter. Trondisin Cagliarin dhe rrembejne vendin e 3. Cancelo…” (18 Prill 2018)

18/04/2018, 9:31 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Inter EuroVizion. Zikalterit zhbllokohen pas kater ndeshjeve pa shenuar dhe rigjejne Champions.”

“Me 4 gola ndaj … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte shansi yt. Spalletti i uleret skuadres: “Nuk ka me…” (17 Prill 2018)

17/04/2018, 9:33 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Euro ose kurre me. Ne Serie A gjashte javet e fundit: 8 skuadra per 2 objektiva.”

Read More

SHTYPI I DITES – “Barazim Lazio-Roma, Inter mund te perfitoje. Nderkohe ne merkato…” (16 Prill 2018)

16/04/2018, 9:20 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqe te saj por ne brendesi shkruan:

“Inter, sa shume i rendesishem per ty eshte … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi, do te rikthehesh? Nderkohe Spalletti sulmon Juven…” (14 Prill 2018)

14/04/2018, 10:01 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqen e saj te pare:

“Icardi, do te ringjallesh? Sot Atalanta-Inter shume e rendesishme per Europen. Duel argjentinas me … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte Verdi dhurata per Spallettin. Ne shkembim do shkoje…” (13 Prill 2018)

13/04/2018, 10:18 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk e ka harruar eleminimin e Juventusit dhe vazhdon edhe sot:

“Apel Uefes: le te fusim sa me shpejt VAR. Duam EuroVar-in. Nuk … Read More

SHTYPI I DITES – “Juventus jashte ne minuten e 97. Duhet te jete nje makth!” (12 Prill 2018)

12/04/2018, 9:58 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare:

Juve, mirupafshim Champions: dominojne ne Madrid por humbasin ne minuten e 97. Buffon pas ndeshjes: “Arbitri Oliver ne … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, nje Salah per Spallettin. Dy jane emrat e kerkuar…” (06 Prill 2018)

06/04/2018, 9:58 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin:

“Strategjite zikalter. Ankandi i Pellegrinit: Spalletti regjistron edhe Interin. Tekniku zikalter do romanistin. I bllokuar Lunin … Read More

SHTYPI I DITES – “Mami, cfare derbi: ja cfare pritet te ndodhe sot!” (04 Prill)

04/04/2018, 9:45 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 04 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin dhe derbin: “Mami, cfare derbi. San Siro, ora 18:30: me ne fund nje sfide kualiteti qe … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, mos i humb keta djem rruges. Klubi ka vendosur per Spallettin…” (29 Mars)

29/03/2018, 10:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 29 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin: “Interi premton shume: Zikalterit qe fitojne Viareggio dhe merkato low cost e kinezeve. Analiza: Mos i … Read More

SHTYPI I DITES – “Nese Interi shkon ne Champions, Spalleti mer dhurate…” (26 Mars 2018)

26/03/2018, 9:36 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport i kushton titullin kyresor fitores se Ferrarit, por shkruan ne faqen e saj te pare edhe per llogarite e Serie A: “Llogari … Read More