Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “Inter, De Vrij eshte i yti. Milan, prokuroria heton per pastrim parash.” (25 Mars)

25/03/2018, 11:38 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport ne faqen e saj te pare shkruan: “De Vrij tek Interi. Blitzi eshte mbyllur me sukses per hollandezin, eshte mundur Barcelona. Tani e ka … Read More

SHTYPI I DITES – “Italia mbetet e vogel. Argjentina e anullon totalisht!” (24 Mars 2018)

24/03/2018, 11:06 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport faqen e saj te pare ja dedikon sot totalisht Italise dhe shkruan “Italia mbetet e vogel. Argjentina na mund 2-0. Me Messin ne … Read More

SHTYPI I DITES – “Sampaoli skarcon Icardin dhe deklaron: “Ka probleme me…” (23 Mars 2018)

23/03/2018, 10:09 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport faqen e saj te pare ja dedikon sot totalisht Ferrarit dhe shkruan “Tek e kuqja besojme”. Ne brendesi te saj, Gazzetta shkruan per … Read More

SHTYPI I DITES – “Martinez, super klauzole! Nderkohe prokuroria hap hetim per Milanin…” (22 Mars 2018)

22/03/2018, 12:05 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 22 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Martinez tek Interi mund Icardin: “Kaluzola e tij do te jete 111 milione euro”, bejne me dije nga … Read More

SHTYPI I DITES – “Jeta e dyte e Ivan Perisic. Do te vazhdoje te kete…” (21 Mars 2018)

21/03/2018, 10:38 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 21 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Jeta e dyte e Ivan Perisic: kroati ishte copa qe i mungonte Spallettit per formimin e ‘puzzle’. A … Read More

SHTYPI I DITES – “Interviste eskluzive me Wanden: “Ai vlen me shume cdo dite qe…” (20 Mars 2018)

20/03/2018, 10:35 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e saj te pare: “Interviste eskluzive. Wanda: “Maurito thesari im”. Gruaja-agjente tregon Icardin baba, burre dhe kampion. “Beson tek Interi. … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi asfalton Samp. Spalletti: “Po i kam provokuar lojtaret dhe…” (19 Mars 2018)

19/03/2018, 10:30 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e saj te pare: “Champions, Interi eshte ne vendi ne katert, Milani nga pas. Me mire Icardi se kurre. … Read More

SHTYPI I DITES – “Spalletti shkund ambjentin zikalter: Duhet qe…” (18 Mars 2018)

18/03/2018, 11:32 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Inter, sot ne oren 12:30 ne shtepie e Interit. Spalletti: “Une duhet ta meritoj Interin”. E gjithashtu … Read More

SHTYPI I DITES – “Praet, ja cfare i ofron Interi, Sampdorias. Titullaret…” (17 Mars 2018)

17/03/2018, 10:52 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Rikthehen titullar si Vecino dhe Borja Valero? Spalletti ka vendosur per formacionin ndaj Samp.”

E perditshmja tjeter … Read More

SHTYPI I DITES – “Asamoah i tunduar nga Interi. Nderkohe Gagliardini…” (16 Mars 2018)

16/03/2018, 10:46 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqe te pare te saj: “Asamoah ne skadence kontrate: Interi po e tenton. Nderkohe koment nga Sebastiano Vierinazza: “Duhet VAR … Read More

SHTYPI I DITES – “Kondogbia perfundimisht tek Valencia. Cancelo tani…” (05 Mars 2018)

15/03/2018, 10:37 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 15 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj per operacionin Kondogbia-Cancelo ndermjet Interit dhe Valencias: “Kondogbia do te perfundoje tek Valencia ne fund te … Read More

SHTYPI I DITES – “Flet Maicon: Si Interi im nuk ka. Nderkohe Lautaro…” (14 Mars 2018)

14/03/2018, 11:32 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj ndeshjen e madhe te dites se djeshme: “Interviste me ish-tripletistin e Interit. Maicon full Interizem. “Spalletti … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter-Milan, cfare sfide. Spalletti nderkohe flet perseri…” (13 Mars 2018)

13/03/2018, 9:59 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj ndeshjen e madhe te dites se djeshme: “Inter-Milan, sfide kapitale. Milanezet ndjekin romanet, te cilat … Read More

SHTYPI I DITES – “Agjenti i Lautaros konfirmon gjithcka. Nderkohe Ronaldo… ” (09 Mars 2018)

09/03/2018, 11:02 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj zikalterit: “”Ka feste tek Interi. Klubi zikalter mbush 110 vjet. Nderkohe Milito: “Icardi do te … Read More