Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “Inter-Napoli, derbi sllovak i Skriniar dhe Hamsik.” (08 Mars 2018)

08/03/2018, 10:43 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj per ndeshjen e se dieles, por edhe per duelin sllovak te Skriniar: “Inter-Napoli, derbi sllovak … Read More

SHTYPI I DITES – “Ausilio ne Paris. Ne shenjestren e drejtorit sportiv eshte…” (07 Mars 2018)

07/03/2018, 10:20 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Pothuajse te gjitha te perditshmet italiane kane shrkuar ne faqe te pare per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Feste zikalter perpara … Read More

SHTYPI I DITES – “Serie A 2018/19: merkato ndryshon rrenjesisht…” (06 Mars 2018)

06/03/2018, 10:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Titujt sot ne gazetat me te medha sportive ne gadishullin Apenin kane te bejne kryesisht humbjen tragjike te jetes se Davide Astori dhe me lajmin e … Read More

SHTYPI I DITES – “Lamtumire, kapiten!” (05 Mars 2018)

05/03/2018, 10:34 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore. Kryefjala e dites eshte humbja tragjike e jetes se kapitenit te Fiorentines, Davide Astori.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi eshte, Karmoh po ben nxemjen. Sfida derby edhe per…” (03 Mars 2018)

03/03/2018, 10:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Mars 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me derbyn dhe shkruan per zikalterit: “Icardi eshte gati, nderkohe Karamoh po ndez motorret.” … Read More

SHTYPI I DITES – “Sandro eshte nje ide low-cost. Flasin heronjte e Tripletes…” (28 Shkurt 2018)

28/02/2018, 10:21 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 shkurt 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me nje foto te bluzes zikalter dhe disa prej legjendave te saj: “Pazza Maglia … Read More

SHTYPI I DITES – “Nicola Berti thote Inter. Nderkohe, mirupafshim Candreva?”

27/02/2018, 10:08 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 shkurt 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, ne faqen e saj te pare dhe shkruan: “Nicola Berti nuk eshte dakort me Milanin favorit: fiton Interi. Nderkohe zi ne … Read More

SHTYPI I DITES – “Eshte koha e Milan-Inter. Nderkohe Karamoh ne shenjestren e Barcelones…”

26/02/2018, 10:10 |

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Ranocchia dhe Skriniar: Interi fluturon me golat e mbrojtesve”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi, ne vere pritet nje lufte ndermjet Real dhe PSG. Rafinha…”

23/02/2018, 12:53 |

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, ka nje foto te Icardit ne faqe te pare dhe shkruan: “Icardi i deshperuar. Nga njera ane nuk po rekuperohet dot shpejt nga demtimi … Read More

SHTYPI I DITES – “Wanda tremb Interin, dy klube duan Mauriton. Nderkohe Vidal…”

22/02/2018, 10:33 |

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, nuk ka ndonje titull ne faqen e saj te pare per zikalterit por ne brendesi te saj, flitet per menyren se si Spalletti po … Read More

SHTYPI I DITES – “De Vrij tek Interi me rroge te majme. Flet Spalletti, ja frazat e teknikut zikalter…”

21/02/2018, 10:32 |

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqe te pare: “Inter shume afer De Vrij. Per hollandezin eshte gati nje kontrate me rroge prej top player dhe vendin si … Read More

SHTYPI I DITES – “De Vrij, Inter ne pole position. Lazio kalon zikalterit, por ata kunderpergjigjen…”

20/02/2018, 10:33 |

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqe te pare: “Tare deklaron: ‘De Vrij do te thote lamtumire ne fund te sezonit’. Hollandezi do te largohet: Interi eshte ne … Read More