Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

silvestre

Sky – Silvestre nuk do shkoje tek Parma. City refuzon per Richards

04/07/2013, 23:35 |

Sic raporton Roberto Marchesi nga studiot e Sky Sport 24, ka deshtuar perfundimisht transferimi i Matias Silvestre tek Parma. Sipas Sky, Silvestre ka refuzuar oferten e Parmes per tu bashkuar me Antonio Cassanon. Mbrojtesi ishte treguar i pavendosur … Read More

Silvestre: “Parma? Nuk them asgje.” Shpjegimi i Sky Sport…

03/07/2013, 11:48 |

Matias Silvestre nuk dorezohet: ne mikrofonat e Matteo Barzaghi per Sky Sport 24 ne dalje nga restoranti ku kishte takuar Marco Branca dhe Piero Ausilio, mbrojtesi argjentinas i ka shmangur pyetjet e gazetarit duke u limituar ne shume … Read More

Belfodil, sot mund te zyrtarizohet. Ceshtja Silvestre dhe kontratat…

02/07/2013, 10:51 |

Gjithcka po shkon drejt mbylljes ne tratativen Belfodil. Sic raporton Sky Sport 24, sot mund te jete dita e duhur per te zyrtarizuar gjithcka. Cassano do te kaloje tek Parma, ndersa Silvestre nuk ka vendosur akoma. Gjithsesi, kjo … Read More

Silvestre kerkon kohe: kerkon ti komunikohet nga Mazzarri

01/07/2013, 16:18 |

Vazhdon te hezitoje, Matias Silvestre, per te pranuar destinacionin e tij te rradhes Parmen. Lojtari, sic shkruhet ne ParmaToday, do kthehet ne Itali nga Argjentina kete jave. Me kete rast mund te organizohet nje takim me te balle … Read More

Belfodil ndryshoje shifrat e marreveshjes. Branca dhe Parma…

28/06/2013, 10:00 |

Marreveshja do te  behet. Dhe Ishak Belfodil do te jete nje lojtar i ri i Interit, edhe per faktin se Antonio Cassano ka pranuar te kaloje tek Parma e Roberto Donadonit dhe faktori Silvestre nuk eshte themelor ne … Read More

GdS – Mbrojtja, pelqehen Danilo dhe Dragovic. Por me pare…

28/06/2013, 9:58 |

Nuk eshte nje mister qe Interi po ndjek mbrojtesit Dragovic (Bazel) dhe Danilo (Udinese). Klubi zviceran e vlereson qendermbrojtesin austriak 8 milion, pak a shume aq sa kushton Danilo. Zbulimet e bera nga Gazzetta dello Sport, flasin per … Read More

GdS – Belfodil tek Interi, brenda te shtunes do te behet dhe zyrtarizimi. Cassano dhe Silvestre duhet te thone po Parmes

26/06/2013, 12:13 |

Tashme eshte ceshtje kohe: Ishak Belfodil do te jete sulmuesi i ri i Interit. Konfirmimi vjen nga Gazzetta dello Sport, e cila shpjegon edhe situatat e Cassanos dhe Silvestres: «Sulmuesi duhet te zgjidhe disa detaje me sponsorin teknik, … Read More

GdS – Mazzarri deshiron Dragovic

26/06/2013, 12:05 |

«Dragovic, per momentin merr rreth 500 mije € ne sezon, do te ishte perfekte edhe ne nivel ekonomik». E konfirmon edhe Gazzetta dello Sport, qe shpjegon se si Mazzarri «kerkon edhe nje mbrojtes tjeter», pavaresisht se kush do … Read More

Agj. Silvestre: “Deshiron te qendroje ne Milano dhe te binde Mazzarrin.

23/06/2013, 23:34 |

Matias Silvestre nuk eshte akoma i bindur te pranoje destinacionin e Parmes. Perkundrazi, sipas agjentit te tij, mbrojtesi konfirmon deshiren per te qendruar ne Milano dhe te luaje kartat e tij me fanellen e Interit.

Nuk … Read More

SKY – Belfodil drejt Interit. Keto jane shifrat e pages…

23/06/2013, 14:37 |

Ishak Belfodil eshte shume prane veshjes te fanelles te Interit, per tu bere sulmuesi me i ri zikalter. Por me pare, duhet te presim konfirmimin e Antonio Cassanos ndaj Parmas. Duke u nisur nga te rejat qe Matteo … Read More

Belfodil do te luaje tek Inter. Cfare ngelet per tu bere ne merkato?

22/06/2013, 11:10 |

Me shkembime ose jo, Ishak Belfodil eshte i Interit. Klubi zikalter ka nje marreveshje totale me agjentet e franko-algjerianit, i cili do te vije me shume siguri ne Milano, edhe nese Silvestre dhe Cassano do duhet te benin … Read More

Silvestre blihet plotesisht. Do ta pranoje Parmen?

19/06/2013, 20:40 |

Sot Matias Silvestre eshte blere plotesisht nga Interi dhe ne kete moment eshte 100% nje lojtar zikalter. Nje vit me pare, ka ardhur nga Palermo ne huazim me te drejte blerje, qe ‘moralisht’ mund te quhej nje detyrim … Read More

SKY – Belfodil tek Inter, edhe sikur Silvestre ose Cassano te refuzojne

19/06/2013, 17:20 |

Edhe ne qofte se Antonio Cassano ose Matias Silvestre do te kundershtonin kalimin tek Parma, gjithsesi Ishak Belfodil do te vinte tek Inter. Sic raporton Sky, dy shoqerite kane rene dakord per gjithcka, por edhe ne qofte se … Read More

Silvestre BOOM: “Dua te qendroj tek Inter, kam nje kontrate”

18/06/2013, 22:45 |

Gati per te treguar veten. Dhe perseri me fanellen e Interit. Matias Silvestre, mbrojtes ne pronesi te Palermos, dhe i dhene hua tek zikalterit me te drejte blerje ‘te detyrueshme’ synon te qendroje tek Interi per te treguar … Read More