Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Sirigu

Garay-Inter, mund te behet. Handanovic mund te shitet te PSG, si zevendesues…

24/06/2016, 0:14 |

Inter eshte seriozisht pas Garay.

Kjo eshte ajo qe mesohet nga studiot e SportItalia, ku shpjegojne se si ne kete moment, mbrojtesi argjentinas ka kaluar Bruman ne klasifikimin e pelqyeshmerise nga klubi zikalter. Sic dihet, per … Read More

Inter, hipotezat Sirigu dhe Ter Stegen nese largohet Handanovic: situata

13/05/2016, 20:39 |

Merkato fillon te nxehet edhe pse nuk ka filluar akoma zyrtarisht. Nje levizje portjeresh shume shpejt mund te perfshije Evropen me Inter, Paris Saint-Germain dhe Barcelona te perfshira.

Kampionet e Frances, ne fakt, kane vene ne … Read More

Tre të interesuar për Handanovic, Interi cakton cmimin. Zëvendësimi? Në krye të listës është…

08/05/2016, 7:52 |

Kanë shkaktuar shumë bujë fjalët e thëna dje nga Samir Handanovic pas ndeshjes së djeshme ku Interi e priti në shtëpi Empolin. Në këtë drejtim, Gazzetta dello Sport ka provuar të shpjegojë skenarët e mundshëm për të ardhmen … Read More

L’Equipe – Sirigu-PSG, do te jete divorc. Rikthimi ne Itali afer dhe Inter…

14/04/2016, 20:11 |

Tashme eshte praktikisht e sigurt qe portieri i Paris Saint-Germain, italiani Salvatore Sirigu nuk do te pranoj te qendroj edhe nje tjeter vit per te kaluar nje sezon si ky.

Porteri eshte 29 vjec dhe nuk ka … Read More