Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Skriniar

Drejt Inter-Torino, Vrsaljko dhe Perisic e nisin nga minuta e pare! Keita-Politano, favorisht eshte…

24/08/2018, 22:15 |

Sime Vrsaljko dhe Matteo Politano jane favorit ndaj Danilo D’Ambrosio perkatesisht Keita Balde ne idete e formacionit te Luciano Spallettit per ndeshjen ndaj Torinos.

Kur per ndeshjen e dyte te kampionatit na ndajne me pak se 48 ore, tekniku zikalter … Read More

Agjenti i Skriniar: “Rinovimi? Do te nenshkruajme shume shpejt!” Nderkohe eshte refuzuar…

21/06/2018, 23:32 |

Ka qene nje dite e gjate sot per Interin me takime te shumta per merkaton.

Nje prej tyre ka qene edhe per rinovimin e Milan Skriniar, me agjentin e lojtarit qe sot ka qene i pranishem ne zyret e klubit.

Read More

Nga Miranda te Skriniar, shi rinovimesh brenda 30 qershorit: ja arsyeja

17/06/2018, 16:36 |

“Rinovimet jane gati, programi eshte i ngjeshur”.

Corriere dello Sport e nis keshtu artikullin e sotem rreth rinovimeve ne shtepine zikalter.

Kjo sepse Interi deshiron te sistemoj bilancin sa me shume qe eshte e mundur deri me 30 qershor, … Read More

Gazzetta dello Sport – Mou me 65 milione per Skriniar: Inter thote jo! Per sllovakun gati rinovimi…

16/06/2018, 12:42 |

Jose Mourinho eshte ne kerkim te nje qender mbrojtesi.

Dhe ate duket se e ka gjetur te ish-skuadra e tij Inter, aty ku e kishin gjetur tashme edhe Manchester City e Barcelona.

Objektivi tashme dihet: Milan Skriniar.

Keshtu klubi i … Read More

Di Marzio: “Optimizem per rinovimin e Skriniar. Nainggolan, konfirmohet deshira per…”

07/06/2018, 23:37 |

Interi po tregohet aktiv keto dite ne merkato, si ne hyrje ashtu edhe ne dalje.

Ne keto minuta eshte Gianluca Di Marzio ai qe jep te rejat e fundit per merkaton e Interit duke nisur nga rinovimi i Skriniar e … Read More

Nga i padeshiruar ne nje idhull per tifozet zikalter, ja sezoni i pare i Skriniar me Interin

07/06/2018, 19:44 |

Milan Skriniar erdhi te Interi si nje lojtar i panjohur per shume nga tifozet e Interit. Pesimizmi dhe komentet negative per transferimin e tij ishin te shumta kudo neper rrjetet sociale. “Kush eshte ky?”, “23 milione euro per dike qe … Read More

Skriniar: “Me duan ekipet e medha? Cilat? Sepse une jam ne nje ekip te madh! E ardhmja…”

31/05/2018, 17:17 |

Milan Skriniar eshte kualifikuar ne Champions League me fanellen e Interit dhe deshiron ta luaj me te.

I intervistuar nga Sme Sport, sllovaku ka perseritur vullnetin e tij per te qendruar si lojtar zikalter:

Nga Zilina te Samp per … Read More

Di Marzio – Barcelona e cmendur per Skriniar. Inter nuk i vendos as cmim e as nuk ulet te diskutoj!

30/05/2018, 23:23 |

Barcelona deshiron Milan Skriniar me cdo kusht.

Por mekat qe ne kete moment mungon nje prej pjese kryesore: cmimi.

Inter nuk vendos asnje lloj cmimi per mbrojtesin sllovak. “Eshte i pashitshem” jane fjalet qe mund te degjohen ne Appiano Gentile.

Read More

Skriniar: “Icardi jashte Boterorit? Mauro ishte i zhgenjyer, ju tregoj se cfare ndodhi ne dhomat e zhveshjes…”

26/05/2018, 23:17 |

Milan Skriniar ka qene nje prej lojtareve me te mire te Interi kete sezon.

E se bashku me te edhe kapiteni Mauro Icardi, autor i 29 golave qe e kane kurorezuar edhe si golashenuesin me te mire ne Serie A … Read More

Agjenti i Skriniar: “Milan eshte i lumtur tek Inter. A do te qendroje? Kjo varet vetem nga…”

18/05/2018, 13:52 |

E ardhmja e Milan Skriniar? Varet mbi te gjitha nga nevojat e Interit.

Per sa i perket Karol Csonto, agjentit te Sllovakut qe ka folur per mikrofonat e Sport.sk, eshte pikerisht keshtu.

Ja fjalet e tij te plota:

“Per sa … Read More

Goal.com – Messi, CR7, Salah… dhe Skriniar: sllovaku zikalter ne TOP 11 me te mire te vitit!

14/05/2018, 18:38 |

Sezoni i shkelqyer i Milan Skriniar me fanellen e Interit nuk ka kaluar pa u vene re.

Eshte portali prestigjioz Goal.com ai qe e ka perfshire sllovakun e Interit ne formacionin ideal per sezonin 2017-18, ne nje 11-she te perbere … Read More

Skriniar: “Jam i lumtur ketu, ne Champions me Interin. Le te kualifikohemi per tifozet!”

09/05/2018, 0:12 |

“Duhet te fitojme dhe te japim maksimumin nese duam te arrijme enderren tone”.

Jane fjalet e Milan Skriniar qe ka folur per mikrofonat e Premium Sport ne nje event te organizuar nga Pirelli.

Eshte ndezur nje shkendije pas Juves?Read More

Cordoba: “Skrinar nje mbrotjes i madh, mund te behet lider. Nga ajo qe jep ne fushe…”

08/05/2018, 19:56 |

Ivan Cordoba, ish-mbrojtesi legjendar zikalter ka folur per Inter TV me rasin e nje iniciative te organizuar ku ai ishte prezent.

Ne vecanti, kolumbiani ka folur per sezonin e Skriniar, mbrojtesit sllovak qe kete sezon ka fituar zemrat e te … Read More

E PAPRITUR: Neser ndaj Udineses, Skriniar do te luaje si mesfushor?

05/05/2018, 21:26 |

Ai eshte nje nga njerezit me te rendesishem te skuadres zikater.

Qe prej ardhjes se tij ne Milano, ai e ka shnderruar mbrojtjen e Interit nje fortese te vertete dhe sebashku me Miranden kane bere qe Interi te kete nje … Read More