Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Skriniar

Bonucci vs. Skriniar: Kush e fiton sfiden?

03/03/2018, 13:00 |

Do te jete nje derby shume i luftuar ai i se dieles ne darke qe do te luhet ne Meazza ne oren 20:45. Kjo gje po ndihet qe tek deklaratat e lojtareve, por edhe tek ndjesia e pergjithshme e krijuar … Read More

Ne France – Gjysma e Europes ne kerkim te Skriniar: e kerkon fuqishem edhe PSG. Ja sa e vlereson Interi!

28/02/2018, 22:21 |

Disa portale franceze flasin per nje interesim te klubit parizien per lojtarin zikalter por tregojne dhe nje vleresim te mundshem te kartonit te tij.

Keto portale shkruajne se Milan Skriniar eshte ne qender te merkatos qe pritet te hapet ne … Read More

Formacioni i Javes se 26 ne Serie A: dy Interista nder me te miret!

27/02/2018, 16:54 |

Me perfundimin e Javes se 26 te Serie A, website i njohur i futbollit, WhoScored.com ka publikuar edhe formacionin me te mire te javes ne Itali ku bejne pjese edhe dy protagonistet e fitores se Interit ndaj Beneventos.

Behet fjale … Read More

Gazzetta – Skriniar rigjen Miranden: fale brazilianit…

16/01/2018, 12:13 |

Gazzetta dello Sport thur levdata perseri per Milan Skriniar, gjithmone titullar ne Interin e Spallettit.

“Ai do te nise fazen e dyte me nje mesatare notash 6,48 (nder mbrojtesat qendror me te mire ne Serie A. Note … Read More

WhoScored – Serie A Team of the Week: tre Interista!

21/11/2017, 16:03 |

Kete jave qe lam pas kemi pare nje Inter bindes ne fushe, por jo vetem kaq: tre zikalter jane perfshire ne formacionin e javes nga WhoScored.com.

Nuk kane kaluar pa u vezhguar paraqitjet mjaft te mira … Read More

Inter, tre gola te pesuar ne 7 javet e para: me mire eshte bere vetem ne sezonin 1966/67…

03/10/2017, 11:04 |

Ne historine e saj Interi ka pesuar me pak se 3 gola pas 7 javeve te para te kampionatit vetem nje here, ne 1966-67: ne pankine ka qene Helenio Herrera dhe lojtaret ishin ato te skuadres legjendare.

Borja Valero, zikalterit mbyllin gjithcka ne fillim te javes! Eshte afer edhe Skriniar

23/06/2017, 23:43 |

Dy goditje ne horizont, Interi i ri fillon te marr forme.

Ne fillim te javes se ardhshme pritet te mbyllet per mesfushorin Borja Valero nga Fiorentina. Operacioni tjeter qe eshte afer mbylljes eshte edhe ai per … Read More

Sky – Ausilio-Romei, darke ne Milano per te folur rreth Skriniar

22/06/2017, 23:31 |

Piero Ausilio dhe avokati Antonio Romei jane ne darke ne nje restaurant ne qender te Milanos per te folur rreth kalimit ne Milano te mbrojtesit sllovak Milan Skriniar.

Sic raporton Sky Sport, dy udheheqesit po diskutojne emra te ndryshem per … Read More

SportItalia – Skriniar, ja cfare deshiron Sampdoria nga Inter. Szczesny dhe Banega…

22/06/2017, 23:25 |

 

Alfredo Pedulla, gazetar i SportItalia ben nje permbledhje te merkatos se Interit:

“Skriniar pelqehet shume, eshte zgjedhja e pare per Interin. Samp kerkon 27 milione euro ose 20 milione plus kartonin e Caprarit, duke perjashtuar keshtu nga tratativa Nagatomon … Read More

Gazzetta – Skriniar, ja tek jemi: mbyllet ne fund te muajit!

21/06/2017, 12:38 |

Po afrohet blerja e Milan Skriniar. 

“Per 22 vjecarin sllovak te Sampdorias eshte shume afer gjetja e gjuhes se perbashket per rreth 13 milione euro plus kartonin e Caprarit – shpjegon Gazzetta dello Sport -. Ekuilibri … Read More