Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

skuadra

Barzaghi: “Ausilio ne Pinetina per t’u larguar pastaj drejt qytetit. Agjenti i Candrevas ne Milano? Skuadra…”

05/07/2016, 18:32 |

Inter po stervitet ne Pinetina, per sot eshte parapare nje stervitje e lehte dhe teste atletike per zikalterit qe nese ne mengjes do te sterviten akoma, do te drekojne dhe pastaj do te fluturojne drejt Innsbruck, per t’u … Read More

Per Mancinin jane te gjithe te sakrifikueshem me perjashtim te 4 lojtareve. Do te takoje Thohir per…

07/05/2016, 10:18 |

Vijne te reja te rendesishme te mbledhura nga gazetaret qe kane qene dje te pranishem ne Appiano Gentile e nder kta edhe i derguari i SportMediaset, Marco Barzaghi, i cili ka analizuar pergjigjet e tranjerit te Interit dhe … Read More

FOTO – Inter, sa shume horror. Nga ndeshja me Lazio e deri tek Torino, sa shume raste te shperdoruara

07/04/2016, 15:36 |

Humbja me Torinon i ka zbehur edhe me shume shpresat e Interit per te arritur te vendi i trete qe do te thote play-off i Champions League.

Skuadra e Mancinit, pas nje fillimi fantastik, nuk ka … Read More

Sky – Neser kompletohet grupi. Jovetic, ne rregull per Torinon

30/03/2016, 20:37 |

Stevan Jovetic eshte rekuperuar ne menyre komplete pas problemit fizik qe e kishte shqetesuar ne javet e kaluara dhe do te kthehet per ndeshjen me Torinon, ne vazhdimesi te kampionatit.

Kete raporton Silvia Vallini e Sky … Read More

Dirigjenca ne Appiano Gentile, besim te Mancini. Thohir deshiron…

01/03/2016, 15:33 |

Ne pasdite Interi do te stervitet para ndeshjes me Juventusin dhe Sport Mediaset raporton per situaten ne shtepine zikalter pas rezultateve ne muajt e pare te 2016:

“Thohir pret disa fitore radhazi, beson te vendi i … Read More

Sky – Ndodhia me Morattin ka turbulluar skuadren. Lojtaret te tronditur. Ndersa Mazzarri…

24/10/2014, 15:57 |

Massimiliano Nebulono per SkySport24 ka folur sot per vendimin e President Massimo Morattit si dhe reagimin e skuadres.

Gazetari tregon se “Skuadra duhet te kerkoje te reagoje ne fushe, sepse eshte nevoja e rikthimit si protagonist. … Read More

Te gjitha rrogat e lojtareve te Inter: Vidic me i paguari, nderkohe me i ‘varferi’ eshte…

10/09/2014, 17:35 |

Thohir po punon per te blinduar Kovacic dhe Icardin deri ne 2019, te cilet kane nje rroge relativisht me te ulet sec marin shoket e tyre neper bote nese llogarit talentin.

Por le ti hedhim nje … Read More

Dhjete lojtaret e larguar, vetem nje ne nivele te larta: Thohir dhe viti zero, zgjedhja e duhur…

07/09/2014, 23:38 |

Ai i kesaj vere per Interin ishte viti zero i merkatos.

Ishin plot dhjete lojtare ne skadence kontrate, ku kishte futbolliste qe thjesht ju mbaronte kontrata ose huazimet: Javier Zanetti, Esteban Cambiasso, Diego Milito, Walter Samuel, … Read More

Efekti Thohir: Ulet mosha mesatare e Interit!

04/07/2014, 14:47 |

Po shikohen menjehere efektet e Erick Thohir ne skuadren e Interit.

Sipas asaj qe shkruan sot Tuttosport, mosha mesatare e Interit do te ulet akoma me shume kete sezon. Duke krahasuar ekipin e sotshem te … Read More

Formacioni anti-Parma eshte gati! Mazzarri ka vendosur tashme: Kovacic…

18/04/2014, 23:15 |

Formacioni anti-Parma eshte gati. Direkt nga Pinetina, Matteo Barzaghi per Sky tregon zgjedhjet e Mazzarrit per ndesdhjen e neserme: “Interi do te jete i njejti si ai i Genoas. Keshtu 3-5-2: Ne sulm do te jete Icardi-Palacio dhe … Read More

FOTO: Gazzetta dello Sport – Jo Samuel, ne mbrojtje do te jete Ranocchia…

20/10/2013, 14:34 |

Duhet te jete dita e rikthimit te Murit ne mbrojtje edhe pse Gazzetta dello Sport nuk beson se Walter Samuel do te aktivizohet nga minuta e pare. E perditshmja Italiane ne fakt ne formacionin e saj te mundshem … Read More

Sky – Inter, trampolina per kampionat: Pas Romes, dy muaj per te fluturuar…

04/10/2013, 16:29 |

Nje fillim sezoni me shume big match per Interin, qe neser do te sfidoje Romen pasi ka sfiduar tashme Fiorentinen dhe Juventusin. Por pas big match me verdhekuqte, per skuadren e Mazzarrit do te kete nje periudhe dy … Read More