Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Sky Sport

Sky Sport – Icardi eshte i pari ne Europe per ndihmen ndaj skuadres duke lene pas Messin dhe Salah!

13/04/2018, 11:43 |

Per disa mund te jete nje statistike pozitive e gjitha, por nuk eshte keshtu per Interin. 

Zikalterit jane qartesisht te varur nga kapiteni i tyre dhe kjo gje ka bere qe shpesh here Interi te mos fitoje kur kane munguar … Read More

Gazzetta – Brozovic rrezikon ndeshjen me Milanin, por do jete titullar: ja formacioni anti-Verona

30/03/2018, 13:59 |

Neser ne oren 15:00 ne vigjiljen e pashkeve, djemte e Spallettit do te zbresin ne fushe ndaj Verones ne Meazza.

Ne stadium priten me shume se 60.000 persona ne mbeshtetje te skuadres zikalter.

Per ndeshjen e neserme dhe per formacionin … Read More

Merkato – Interi deshiron te bleje Rafinhan, po nese kualifikohet ne Champions. Ndersa Cancelo…

20/03/2018, 21:19 |

Sky Sport ofron nje shpjegim te detajuar se si eshte situata e dy lojtareve zikalter.

Sa me shume kalojne ndeshjet, akoma me shume Cancelo dhe Rafinha tregojne se e meritojne Interin.

Qe te dy lojtaret perfaqesojne dy pika kyce te … Read More

Sky – Inter, fjalet e Spallettit mos jane thene per te stimuluar trupen? Por nderkohe…

12/03/2018, 23:12 |

Sky Sport e mendon ndryshe situaten tek Interi pas deklaratave te Spallettit.

Nje barazim qe sherben pak per garen per Champions League tek Interi, por qe ka ardhur ne nje moment jo shume pozitive kunder nje kundershtar si Napoli qe … Read More

Inter, fjalet e Spallettit nuk i kane pelqyer klubit dhe lojtareve. Nuk kuptohet dot nese…

12/03/2018, 15:37 |

Per fjalet e tranjerit zikalter ka folur per Sky Sport gazetari Massimiliano Nebuloni.

Kane bere shume dhe vazhdojne te bejne te diskutojne fjalet e leshuara nga Luciano Spalletti dje pas ndeshjes Inter-Napoli.

Tekniku zikalter ka evidentuar nje mungese kualiteti ne … Read More

Sky – Drejt Inter-Napoli, Borja Valero rikthehet ne grup. Rafinha…

07/03/2018, 19:17 |

Ne stervitjen e sotme ne prag te ndeshjes Inter-Napoli qe eshte zhvilluar sot ne dreke ne Appiano Gentile eshte rikthyer ne grup Borja Valero por edhe Rafinha.

Dy lojtare dje kishin punuar vetem pjeserisht me grupin. Spanjolli dhe Braziliani mund … Read More

Sky – Astori, lojtaret e Milanit dhe Interit kishin vendosur qe perpara vendimit te federates

04/03/2018, 21:20 |

Ndermjet shokesh skuadre ne Kombetare dhe ish lojtare skuadre, dhomat e zhveshjes te Milanit dhe Interit jane plot me djem qe me Davide Astorin kane ndare me shume se nje moment.

Pikerisht, disa eksponent te ambjentit kuqezi e njihnin mire … Read More

Sky – Milan-Inter, ja formacioni i mundshem: Candreva dhe Karamoh…

01/03/2018, 23:28 |

Cdo ore qe po kalon, po rrit emocionet ne mesin e tifozeve zikalter per sa i perket derbyt te se dieles sepse pritshmeria eshte teper e madhe ashtu sic eshte i madh edhe kurioziteti se cilet do te jene lojtaret … Read More

Sky – Fati i Spalletit tashme eshte i vendosur: do te jete tranjeri i ri i Interit. Merkato…

30/05/2017, 16:14 |

Alessandro Sugoni ne studiot e Sky Sport ka folur per Luciano Spalletin si dhe per merkaton e Interit dhe te Romes. 

Keto kane qene fjalet e tij: “Fati i Spalletit eshte vendosur tashme, ai do te … Read More

Sky – Pioli dhe Hiddink si Hilary me Trump. Italiani do te ishte perfekt, por…

03/11/2016, 10:56 |

Hillary kunder Trump ne zgjedhjet amerikane. Pioli kunder Hiddink tek Sky Sport per sa i perket pankines se Interit. Te pakten kete krahasim kane bere ne kanalin satelitar italian duke bere krahasimin ndermjet italianit dhe tranjerit te huaj.

Read More

Vialli: “Interi sulmues, ekuilibri ne fushe fale Joao Marios”

19/09/2016, 21:40 |

Nga studiot e Sky Sport, ish-sulmuesi i Juventus, Gianluca Vialli eshte ndalur te nokauti i bardhezinjeve ne San Siro kunder Interit duke thene:

“Pas humbjes si ajo e se enjtes shohim shpesh skuadra te humbura, por … Read More

Paventi (Sky Sport): “Mancini do te kerkoj lojtar per 4-2-3-1, pelqehen Biglia dhe Candreva. Klubi…”

02/05/2016, 20:57 |

Andrea Paventi, gazetar i Sky Sport, ka folur per merkaton e Interit te Sky Sport 24 dhe objektivat e trajnerit Roberto Mancini. Ai thote:

“Biglia dhe Candreva pelqehen, nuk perjashtohet qe njeri prej tyre te transferohet … Read More

Sky Sport – Nese nuk do te ishte blere Kondogbia, klubi zikalter do te kishte blere…

09/02/2016, 18:04 |

Sky Sport zbulon nje prapaskene te merkatos per sa i perket ardhjes se Geoffrey Kondogbia tek Interi.

Francezi erdhi tek zikalterit pas nje tratative te gjate dhe shume komplekse.

Ne rast … Read More