Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

sky

Sky – Eder do te qendroje tek Interi: Ne Janar u kerkua me ngulm nga Mancini dhe tani…

01/07/2016, 11:05 |

Sipas asaj qe tregon Gianluca Di Marzio per Sky Sport 24, Eder do te qendroje tek Interi.

Lojtari, ne fakt, ka qene nje kerkese precize e Roberto Mancinit gjate dritares dimerore te merkatos Italiane. Sigurisht qe … Read More

Adani: “Inter, do te doja te shihja nje mesfushe fluide. Banega, Kondogbia e Brozovic…”

20/05/2016, 15:50 |

Duke analizuar fitoren e Sevilles kunder Liverpoolit ne finalen e Europa League, ish-mbrojtesi dhe komentatori aktual te Sky Sport, Daniele Adani, ka konsideruar edhe aspektin taktik te Ever Banega, mesfushori i ardhshem i Interit:

“Ne nje mesfushe me … Read More

Inter deshiron 60 milion pa shitur lojtaret BIG – Ja kush do te shitet dhe per cfare shume!

18/05/2016, 12:27 |

Idealja do te ishte qe baza e skuadres te mos prekej, por qe disa lojtare do te shiten ne vere, kjo gje eshte e sigurte. 

Sipas asaj qe tregon Sky, atehere, nga Interi do te kerkohet … Read More

Sky – Inter ruan bazen: me te miret nuk do te shiten?

05/05/2016, 22:41 |

Kur flitet per merkaton, Roberto Mancini eshte nje qe kerkon te mos i mungoj asgje. Kerkesat e tij do te finalizohen ne nje skuader gjithmone e me shume konkurruese.

Fakti qe mungon Champions League kufizon fuqine … Read More

Sky – Te hollat nga Kina i japin oksigjen Interit: shifrat mes 70 dhe 80 milione. Ne merkato…

28/04/2016, 21:53 |

Andrea Paventi, gazetar i Sky Sport, ka bere nje permbledhje sa i perket situates se klubit zikalter duke folur per tratativen me kinezet dhe merkaton:

“Eshte nje shifer rreth 70 dhe 80 milione euro ajo qe … Read More

Sky – Interi e shikon goten gjysem plot. Numrat e Kondogbia…

26/04/2016, 14:32 |

Zikalterit kane koleksionuar deri me tani 12 pike me shume se sa kane arritur gjithe sezonin e shkuar ne Serie A.

Massimiliano Nebuloni, per sky Sport, ka folur per skuadren e Mancinit qe duhet te mbroje … Read More

Sky – Inter, buxheti ashtu sic eshte kerkuar nga UEFA: gjithcka ne rregull. Kinezet te interesuar dhe Thohir…

10/04/2016, 21:40 |

Sic raportohet nga Sky Sport, problemet e buxhetit te Interit nuk jane aq serioze ashtu sic kane raportuar disa media ne kohet e fundit.

Zikalterit do e mbyllin bilancin e 2016 me 30 milione euro ne … Read More

Sky – Roma-Inter, zgjedhje te detyruara per Mancinin. Dy jane hipotezat…

14/03/2016, 23:52 |

Per ndeshjen e se shtunes ne darke ne Rome, Roberto Mancini do duhet te beje pa tre sulmues: Nuk do te jete Icardi dhe Jovetic per shkak demtimi por edhe Palacio per shkak te skualifikimit.

Read More

Icardi, konfirmohet ndrydhja ne gjurin e djathte. Rekuperimi…

13/03/2016, 0:19 |

Vijne te rejat e fundit nga San Siro per gjendjen e Maurito Icardit.

Per kapitenin e Interit flet Sky Sport: “Konfirmohet se Mauro Icardi ka pesuar nje ndrydhje ne gjurin e djathte. Gjuri i tij eshte … Read More

Sky – Inter ne fushe ne mengjes: ja raporti i stervitjes

24/02/2016, 14:55 |

Sic tregon SkySport, Interi ka zbritur ne fushe ne mengjes per stervitjen e pare te dites se sotme.

Zikalterit do te bejne edhe nje stervitje te dyte mbas dreke. Ne stervitjen e mengjesit lojtaret ishin ndare … Read More

Adani: “Inter luan me mire dhe tregon identitet me te forte, eshte ne lufte per vendin e trete. Problemi…”

16/02/2016, 23:16 |

Per mikrofonat e gianlucadimarzio.com, ish-mbrojtesi zikalter dhe aktualisht opinionist te Sky Sport, Daniele Adani ndalet te humbja 2-1 e Interit me Fiorentinen:

“Ndeshja ka qene e ekuilibruar dhe sigurisht rezultati me i drejte ka qene barazimi. Interi, ne … Read More

Sky – Thohir i kupton veshtiresite e skuadres, por eshte i kenaqur per…

12/02/2016, 21:39 |

Silvia Vallini, direkt nga Appiano Gentile, ka folur per Sky Sport 24 per ndeshjen e fundjaves ndermjet Fiorentines dhe Interit qe do te luhet ne oren 20:45 te dielen.

 Ne ate ndeshje do te jete prezent edhe Erick … Read More

Sky – Inter perseri pas Camachos, zevendesuesi i Handanovic eshte Begovic. Sulmuesi: nje nga keta tre…

27/05/2015, 23:50 |

Sky Sport ben nje permbledhje per merkaton e Inter. Tratativa qe duhej te transferonte Toure tek Inter duket tashme e permbysur por Roberto Mancini do te coj flamurin e bardhe vetem pasi te kete folur direkt me vet lojtarin.

Read More

Sky – Handanovic nuk largohet nga Interi: Prova per rinovim. Zero oferta dhe ai…

25/05/2015, 19:37 |

Handanovic do te largohet? Edhe jo. Piero Ausilio, te shtunen ne darke perpara Genoa-Inter, ka thene se po provohet te rinovohet kontrata e portierit pavarsisht deshires se tij per te luajtur ne Champions League dhe slloveni vete po … Read More