Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

sky

5 levizje per t’u kthyer ne krye: Toure prioritet, Jovetic per sulmin. Marchetti zevendesuesi i Handanovic dhe ne mbrojtje…

19/05/2015, 22:32 |

“Kater, apo me mire pese levizje per te rikthyer Interin ne krye”, me keto fjale SkySport24 njofton te gjitha levizjet e merkatos se klubit te Erick Thohir per t’u kthuer konkurrues per objektiva te rendesishem.

PRIORITETI – … Read More

Inter-Juve, shansi i madh i dyshes kroate. Nderkohe Shaqiri rikthehet si ’10’ e Interit…

16/05/2015, 14:33 |

Interi vazhdon te vrapoje pas endrres europiane dhe deshiron qe te munde Juventusin ne Meazza.

Zikalterit, kunder skuadres se Allegrit do i duhet te bejne pa Hernanes i skualifikuar dhe Guarin, gjithmone titullar por tashme eshte … Read More

SKY – Mancini deshiron garanci. Ekip me 22 lojtar: largohen 5, edhe nje ‘big’. Arrijne 4: rolet. Toure…

05/04/2015, 21:30 |

Barazimi kunder Parmas ka fshire perfundimisht shpresat europiane te Inter. Shoqeria po punon qe tani per sezonin e ardhshem por edhe ne merkato nuk do te mungojne veshtiresite, si per ‘apelin’ e dobet te nje sezoni pa vitrine … Read More

Sky – Merkato, do te vijne 4-5 lojtare dhe po kaq do te largohen. Do te jene lojtare si…

05/04/2015, 11:56 |

Do te jete nje merkato “e eger” me plot kuptimin e fjales ajo e Interit.

Nje merkato normalisht e veshtire sepse do te jete e gjitha e autofinancuar, por shume rrenjesore. Sipas asaj qe thote Sky … Read More

Boban nuk beson: “Nuk arrij te kuptoj se si Inter ka humbur. Mancini…”

23/03/2015, 0:36 |

Zvonimir Boban opinionist dhe prezent ne studiot e Sky, nuk e beson rezultatin final ne Marassi.

“Me te vertete nuk mund te kuptoj se si Inter ka mundur te humb. Ka bere nje ndeshje te madhe. … Read More

Inter, dicka nuk shkon: mban nje rekord dhe nje vend te dyte…

20/03/2015, 22:44 |

Nje deficit i qarte i kualitetit, precizitetit dhe konkretizimit.

Dhe sic eshte pare nga disa statistika te treguara sot nga Sky Sport, Inter, mban nje rekord te krosimeve, duke perfshiret edhe korneret, ne te gjithe Serie … Read More

SKY – Ausilio dhe Fassone te pranishem ne Appiano: i qarte mesazhi i transmetuar

20/03/2015, 22:18 |

Silvia Vallini njofton se sot ne Appiano Gentila ne stervitjen e Inter kane qene prezent edhe Piero Ausilio dhe Marco Fassone. Qellimi ishte transmetimi i nje mesazhi te qarte: skuadra dhe individet duhet te japin gjithcka ne keto … Read More

Guarin: “Fishkellimat me te drejte, nuk ka asgje per te thene. Tani duhet t’i fitojme te gjitha ndeshjet e ardhshme”

20/03/2015, 19:51 |

Nje humbje e hidhur. Inter nuk di te fitoj me, largohet edhe nga Europa League. dhe Fredy Guarin, i intervistuar ngs Sky Sport gjate nje eventi te zhvilluar sot ne Milano, eshte kthyer tek ndeshja e humbut kunder Wolfsburg: … Read More

Sky – Icardi, rinovimi eshte afer. Por ne fund te sezonit me nje oferte te rendesishme…

12/02/2015, 22:14 |

Rinovimi i Icardit eshte ne nje pike te mire. E ka thene dje edhe Ausilio ( i cili ka shtuar se nuk ka ndonje nxitim per kontraten e lojtarit sepse ajo skadon ne 2018) e te njejten gje … Read More

Icardi: “Rinovimi perpara. Nuk kam festuar golat? E kam vendosur me agjentin. E duam Europa Leaguen”

12/02/2015, 20:50 |

Mauro Icardi ka qene protagonist ne nje interviste te leshuar per mikrofonat e Marco Barzaghi per Sportmediaset.

Sulmuesi ka pranuar qe mungesa e festimi pas dy golave kunder Palermos ka qene e vendosur ne tavoline se bashku … Read More

Sky – Blerjeve te reja i duhet kohe. Nga Kovacic dhe Hernanes kerkohet me shume. Mancini…

20/01/2015, 16:32 |

Mihajlovic po ben nje pune te shkelqyer tek Sampdoria, por Interi i Mancinit duhet te kerkoje te fitoje kete ndeshje per te shkuar ne cerekfinalet e Kupes se Italise. Skuadra zikalter duhet te gjeje vazhdimesi dhe te gjeje … Read More

Mancini rekuperon pjeset nje e nga nje: Sot ne Appiano te gjithe ne grup! Edhe Hernanes…

13/12/2014, 14:20 |

Sot ne mengjes, ne Pinetina, Interi eshte rikthyer te stervitet dhe Mancini i ka vene te tijet te punojne nga ana taktiko-teknike dhe ka mundur te punoje me te gjithe lojtaret ne dispozicion.

Sipas asaj qe … Read More

Sky – Ja sa do te fitoje Mancini ne sezon tek Interi. Nese do te kishte refuzuar…

14/11/2014, 17:40 |

Roberto Mancini tek Interi perfaqeson nje investim shume te rendesishem edhe nga ana ekonomike per zikalterit. Sipas asaj qe tregon Sky Sport, ne fakt, ish tekniku i Galatasarayt do te fitoje 3.5-4 milione euro ne sezon plus bonuse … Read More

Sky – Mazzarri, dje stafi i tij ishte pesimist: Pritej shkarkimi. Ne krishtlindje ose qershor…

10/11/2014, 19:05 |

Massimiliano Nebulono per Sky Sport tregon se cfare ndodhi ne takimin ndermjet Thohir dhe Morattit, takim i programuar te enjten e kaluar.

“Ishte me shume nje ceshtje e lidhur me bilancet e Interit. U fol edhe … Read More