Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

sky

Sky – Interi zgjedh objektivin e ri: Ne sulm tek Arsenali per Campbell, eshte i arritshem sepse…

08/11/2014, 14:58 |

Nje ide e re merkatoje e cila sapo eshte futur ne listen e “shpenzimeve” zikalter nga drejtori sportiv i Interit Ausilio dhe qe eshte zbuluar ne oret e fundit nga Gianluca Di Marzio, eksperti i njohur i merkatos … Read More

Sky – Inter, cfare tifozerie: 20 autobuze dhe 1 avion nga Milano drejt Frances. Ne Saint-Ettiene…

06/11/2014, 14:34 |

Ne lidhje direkte nga Saint-Ettiene, Andrea Paventi tregon oret ne prag te ndeshjes qe do te luhet sot ne oren 19:00 ndermjet Interit dhe Saint-Ettiene.

Ja fjalet e tij: “Skuadra Franceze deshiron qe te hape perseri … Read More

Sky – Nga te rikthyerit, Guarin eshte me gati. Osvaldo gjysem. Por Interi shpreson tek rekuperimi…

05/11/2014, 20:34 |

Massimiliano Nebuloni qe nga studiot e Sky Sport 24 ka folur per situaten e te demtuarve tek shtepia Inter dhe per te rikthyerit ne dispozicion.

“Nagatomo, Osvaldo dhe Guarin jane tre perforcimet fondamentale te Interit ne … Read More

Sky – Demtohet edhe Guarin. Sa keq: Do te luante ne vendin e Kovacic sepse…

25/10/2014, 15:58 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky, Fredy Guarin nuk do te grumbullohet fare per ndeshjen e neserme ndaj Cesenes sepse ka pesuar nje demtim muskular.

Ai do te luante ne vendin e Kovacic, keshtu kishte vendosur … Read More

Sky – Ndodhia me Morattin ka turbulluar skuadren. Lojtaret te tronditur. Ndersa Mazzarri…

24/10/2014, 15:57 |

Massimiliano Nebulono per SkySport24 ka folur sot per vendimin e President Massimo Morattit si dhe reagimin e skuadres.

Gazetari tregon se “Skuadra duhet te kerkoje te reagoje ne fushe, sepse eshte nevoja e rikthimit si protagonist. … Read More

Sky – Inter-Napoli, pak mundesi per Guarin. Hernanes po, Kovacic…

16/10/2014, 13:47 |

Jane te paktat shanset qe Guarin te jete nga minuta e pare ndaj Napolit.

Kete gje e thote SkySport24 dhe tregon se eshte e sigurte prezenca ne fushe e Hernanes dhe do te kerkohet te kuptohet … Read More

Sky – Inter, kurre me nje mesfushe me dopio mediano. Mazzarri beson tek Hernanes. Kovacic duhet…

08/10/2014, 22:31 |

Sic tregon Andrea Paventi ne nje lidhje direkte me SkySport 24 nga Pinetina, Mazzarri – pavarsisht 11 lojtareve ne kombetare – do te provoje ti jape nje identitet taktik skuadres, identitet qe deri me tani nuk eshte pare … Read More

Sky – Tek Interi eshte koha e sondazheve: Lavezzi preferohet, por e veshtire. Shaqiri…

30/08/2014, 15:01 |

Matteo Barzaghi ka folur per Sky Sport 24 dhe ka analizuar situaten tek Interi vetem pak dite nga mbyllja e merkatos se veres.

Sic referon gazetari i njohur Italian, tek Interi eshte koha e shondazheve. Merkato … Read More

Ja sa ka fituar deri me tani Interi nga shitjet ne merkato… (Foto)

15/07/2014, 0:59 |

Interi deri me tani ka shpenzuar 3,1 milione euro ne merkato, 2,4 milion per Dodo dhe 700.000 euro per te blere gjysmen e kartonit te mbetur te Krhin. Por sa kane fituar zikalterit deri me tani me shitjet? … Read More

Sky – Vidic i vjeter? Thohir nuk ka hequr dore nga projekti i te rinjve, por…

05/03/2014, 17:33 |

Ka edhe nga ata tifoze qe thone se Vidic eshte ne kundershtim me politiken qe ka thene Thohir se do te ndjeke, pra politiken e te rinjve.

Por Massimiliano Nebuloni per Sky ka shpjeguar: “Thohir e … Read More

Sulmi super: Interi i dyti per gjuajtje dhe perqindje realizimi!

01/11/2013, 22:21 |

Krijon shume por konkretizon pak. Mazzarri pas ndeshjes me Atalanten ka folur per skuadren e tij si nje formacion qe duhet te mesoje te jete me shume cinike. Cinike ne finalizimin e aksionit pasi kalon ne avantazh sidomos. … Read More

Sky – Thohir, ja dy objektivat e pare per Janarin

16/10/2013, 22:59 |

Interi i ri i Thohir do te kete shenjestren e saj tek talentet e rinj. Andrea Paventi, gazetari i Sky afer zikalterve, ka folur per objektivat e manjatit, edhe per merkaton e ardheshme te Janarit.

Ja … Read More

Sky – Ja cfare i ka thene Mazzarri skuadres pas humbjes me Romen

07/10/2013, 23:51 |

Mazzarri, direkt pas ndeshjes me Romen, ka treguar se ka bere nje bisedim me skuadren te cilen e ka degjuar edhe Presidenti.

Kete mengjes Moratti e ka mohuar qe te kete degjuar gje, por Sky shpjegon … Read More

Sky – Ja se si Thohir ka bindur Morattin: I ka premtuar se…

19/09/2013, 23:48 |

Ne fund Massimo Moratti eshte dorezuar. Presidenti nuk deshironte qe te shiste krijesen e tij por shtrengimi ekonomik (dhe kriza e sektorit te naftes qe ka goditur edhe Saras) e ka detyryar qe te heqe prizen.

Read More