Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

sky

Sky – Osvaldo, Wallace dhe Taider: Ja te gjithe te rejat!

12/08/2013, 14:30 |

Vijne te reja direkt nga SkySport per merkaton zikalter. Ne kundershtim me cfare eshte thene deri tani, sot nuk ka asnje takim me Bolognen per Taider.

Te pakten kete gje zbulon Alessandro Sugoni. “Wallace, ne fakt … Read More

Sky – Te fundit nga merkato dalese: Ja te rejat per Kuzmanovic, Bessa dhe Silvestre!

10/07/2013, 0:06 |

Interi nuk po punon vetem ne merkaton hyrese, por drejtuesit zikalter po punojne fort edhe ne merkaton dalese. Pas huazimit te disa te rinjve diten e sotme, tashme e kane radhen tratativat e shitjes se lojtareve qe nuk … Read More

Di Marzio: “Vrsaljko do te luaje tek Genoa. Por Interi ne kete operacion…”

06/07/2013, 16:02 |

Goditje mjaft e bukur ne Kroaci per Genoan. Klubi kuq e blu praktikisht ka mbyllur tratativen per te sjelle ne Itali Srme Vrsaljko, mbrojtes i klasit 1992 i Dinamos se Zagrebit.

Vrsaljko, i cili prej kohesh … Read More

Sky – Ja kur do te behet zyrtare blerja e Icardit. Ai ka kushtuar…

06/07/2013, 0:27 |

Sky Sport flet per nje blerje tjeter te Interit pas asaj te Ishak Belfodil nga Parma. Behet fjale per Mauro Icardin, i cili do te vi tek Interi nga Sampdoria, ekip me te cilin shkelqeu sezonin e fundit.

Read More

FOTOSKY – Ja komplet axhenda e Interit kete jave! Zbarkimi i Thohir, pastaj…

30/06/2013, 0:09 |

Java qe vjen do te jete shume impenjative per Morattin dhe per njerezit e merkatos zikalter. Nga njera ane tratativa per te shitur aksionet ne minorance, ndersa nga ana tjeter operacionet e merkatos qe duhen bere per te … Read More

Sky – Guarin, asgje nuk eshte e sigurte. Ne rast largimi, ja kush mund te vije ne vend te tij…

12/06/2013, 14:34 |

Andrea Paventi, gazetari i Sky qe eshte afer ceshtjeve te Interit, ka folur per nje largim te mundeshem te Fredy Guarin, dhe per oferten prej njezet milion eurosh te Tottenham per kartinin e tij e cila u refuzua … Read More