Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

SkySport

Inter-Suning, ne Nanjing dy takime dhe kenaqshmeri e perbashket. Neser konferenca per shtyp: detajet

05/06/2016, 14:37 |

Gjithcka gati per kalimin historik te shumices se aksioneve te Inter tek Suning Commerce Group.

Redaksia e Sky Sport, duke treguar per zhvilimet e fundit te dites ne Nanjin (qe do te perfundoj ne oren 20:08 lokale) shpjegon qe … Read More

Sky – Ja te paret qe do te shiten nga Interi. Klubi ka bere te ditur qe…

12/05/2016, 16:35 |

Inter behet gati per nje merkato te komplikuar. Sic raportohet nga Sky Sport, klubi ka bere te ditur qe edhe kete vit merkato duhet te jete e auto-financuar nga shitjes.

Dhe te paret qe do te … Read More

Te dhena te pameshirshme: asnjehere kaq keq nga 1975, gola te pranuar ne 5 ndeshjet e fundit. Paradoksi eshte…

20/03/2015, 21:00 |

Disa te thena qe vijne sot nga Sky Sport deshmojne ato qe jane problemet aktuale te Interit: rendimenti i brendshem dhe mbrojtja, qe nuk eshte ne gjendje te mbaj porten e paprekur.

Inter ka pranuar gjithmone … Read More

SkySport – Vjen Lazio dhe per Mancinin ka vetem kujtime. Ne 2003 ishte ai qe…

19/12/2014, 15:02 |

Interi po punon fort ne prag te ndeshjes te se dieles kunder Lazios. Ndeshje ne te cilen Mancini do te jetoje plot me kujtime sepse ishte ai qe ne 2003 erdhi pikerisht nga kryeqytetasit. Nderkohe humbja e fundit … Read More

SkySport – Po flitet se Mazzarri eshte ne dyshim. Por situtata reale eshte nje tjeter…

01/11/2014, 23:42 |

SkySport ka folur pak minuta me pare per pozicionin e Mazzarrit ne drejtimin e Interit. Duket se humbja me Parmen ka turbulluar pak ujrat tek zikalterit por SkySport nuk mendon se pankina e ish teknikut te Napolit eshte … Read More

Bonazzoli: “Fiziku i CR7, e majta e VanPersie, gjuajtjet e Ibras: Po i studioj te gjithe! Me thone se i ngjaj…”

30/10/2014, 20:08 |

Federico Bonazzoli eshte intervistuar eskluzivisht per Sky Sport 24 ne Itali. Lojtari i ri zikalter ka folur per sezonin e tij dhe per Interin. Keto jane fjalet e tij:

“Atalanta eshte nje kujtim i vogel i … Read More