Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

SkySports

Foto SKY – Merkato dalese: Ja vleresimet dhe rrogat e lojtareve te Interit qe mund te largohen!

18/05/2015, 22:05 |

SkySport 24 ka analizuar edhe nje here merkaton dalese te Interit. Ne studiot e medias Italiane sot eshte folur per vlerat dhe rrogat e lojtareve te cilet mund te largohen kete merkato.

Ne kete liste eshte … Read More

Inter, me Mancinin po shkohet drejt 4-3-1-2: Formacioni i mundshem!

14/11/2014, 23:39 |

Me Roberto Mancinin ne pankine, Interi do te ndryshoje pothuajse gjithcka ne pamje.

Tekniku i ri do ta ‘anulloje’ mbrojtjen me tre te Mazzarrit dhe do te luaje me nje Inter 4-3-1-2 me Mateo Kovacic te … Read More