Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

sneijder

#110Inter – Snajperi i pagabueshëm Wesley Sneijder

26/02/2018, 18:25 |

Në mbrëmjen e 29 gushtit 2009 publiku i San Siros zgurdulloi sytë në mënyrë të pabesueshme gjatë nxemjes së derbyt: në mesin e titullarëve të Interit është Wesley Snejjder, që ka ardhur në Appiano Gentile vetëm dy ditë më parë … Read More

Sneijder kontakton Mancinin: deshiron te kthehet te Interi!

25/06/2016, 0:45 |

Te dy kane nje te kaluar te Interi disa sezone me pare dhe nje aventure te perbashket te Galatasaray.

Dhe kushedi qe ne te ardhmen, Wesley Sneijder dhe Roberto Mancini, nuk do te jene perseri bashke si zikalter. Nje … Read More

Javier Zanetti: “I nevrikosur me Osvaldon, por jo aq sa është ai me vetveten”.

21/02/2015, 15:22 |

Javier Zanetti, ish-kapiteni dhe tani zëvendës presidenti i Interit, dha një deklaratë për mikrofonët e La Gazzetta dello Sport. Shumë tema u prekën, duke filluar me jetën e tij si drejtues, por që , nuk e ka humbur … Read More

Sneijder: “Inter, Galatasaray eshte nje hap perpara. Dhe Mourinho…”

25/07/2013, 16:53 |

Pas Interit doja te beja nje tjeter hap perpara ne karrieren time. Dhe besoj se ja kam dale duke u transferuar tek Galatasaray.” Fjale te thena nga Wesley Sneijder, qe eshte kthyer te komentoje ceshtjet e janarit te … Read More

VIDEO – Wesley Sneijder, gol fantastik me kombetaren hollandeze!

11/06/2013, 20:39 |

Wesley Sneijder ka treguar se nuk ka harruar te luaje futboll ne nivele te larta. Ish mesfushori i Interit, ne miqesoren e fituar nga Hollanda kunder Kines ka shenuar nje gol fantastik duke shfrytezuar asist nga kampioni i … Read More

GdS – Mou: “E dua Interin”. Dhe kerkon Sneijderin tek Chelsea

04/06/2013, 11:36 |

“Interi dhe Chelsea jane dashurite e mia”. Me kete fjale qe sjell edhe La Gazzetta dello Sport ne faqe te pare eshte prezantuar Jose Mourinho tek Chelsea.

Megjithate pervec kesaj, sipas shtypit turk dhe atij britanik, … Read More

Sneijder sqaron: Interi poshte? Kurre nuk kam thene qe jam i kenaqur

01/06/2013, 10:37 |

“Degjoj qe dikush raporton fjale te gabuara. Nuk kam thene kurre qe jam i lumtur qe u largua Stramaccioni. Kam thene qe me vjen shume keq per menyren si ka perfunduar sezoni. Me vjen keq per tifozet dhe … Read More

Sneijder: Interi donte te me shkaterronte. Aty gjera te pahijshme…

31/05/2013, 12:12 |

Sulm shume i rende dhe  i dhunshem i Wesley Sneijder tek Inter. Ish mesfushori zikalter nuk jep asnje emer, por sulmon ashper: “Me vjen keq per ish shoket e mir dhe per tifozet por per disa persona nuk … Read More