Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

song

Inter shpreson per Song: West Ham nuk do te shfrytezoj te drejten e blerjes

21/04/2015, 22:31 |

Ne gazetat e ketij mengjesi eshte folur per nje interes te Inter per Alexandre Song, mesfushor i Barcelones ne huazim tek West Ham.

Nje asist per t’a transferuar ate ne Itali mund te vij nga vet Hammers: nga kolonat e Mirror … Read More

Sunday People – Nje treshe nga PL. Song, Jovetic e Begovic ne shenjestren e Mancinit: Inter tani mund te mbyll keshtu

19/04/2015, 16:32 |

Fokusi i Interit te ri ne Premier League, per nje treshe te lojtareve te shenjestruara nga Roberto Mancini. Sic raporton sot Sunday People, tekniku zikalter ka vene ne shenjester Alex Song, Stevan Jovetic dhe Asmir Begovic. 

Mesfushori kamerunas … Read More

Inter ka kerkuar Song, vjen me Pedron?

17/04/2015, 22:09 |

Emer i ri per mesfushen e Inter: Alex Song. Konfirmimi vjen nga Corriere dello Sport:

“Duhe humbur Toulalan qe mund te ishte goditja e 2015-16 me parametra zero, d.s zikalter po punon per te perforcuar mesfushen me … Read More

Jo vetem Yaya Toure, alternativat e mundshme jane Lucas Leiva e Alex Song

15/04/2015, 23:40 |

Ne kerkim te perforcimeve, Inter qe tani mendon per sezonin e ardhshem.

Te shumte emrat ne listen e njerzve te merkatos zikalter, mesfusha eshte reparti nen vezhgim. Enderra mbetet Yaya Toure, por Inter punon edhe per … Read More

Ausilio ne Barcelone. Song, mund te behet…

26/06/2014, 12:46 |

Prapaskene interesante merkatoje e zbuluar nga Corriere dello Sport.

Drejtori sportiv Ausilio ishte dje ne Barcelone me qellim te kerkonte informacion mbi ata lojtare qe Barcelona mund ti leje te largohen ne kushte te favorshme, pasi … Read More