Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

Sosa

Sosa: “Icardi meriton Boterorin. Inter-Juve? Fitojne zikalterit dhe shenon…”

27/04/2018, 22:14 |

“Inter-Juve eshte nje derby. Sipas meje fitojne zikalterit me gol te Icardit”.

Ky eshte parashikimi i ish-lojtarit zikalter Ruben Sosa, qe flet per RMC Sport pak ore para fillimit te ndeshjes se shumepritur.

ICARDI DHE HIGUAIN – “Jane sulmues te … Read More

#110Inter – Ruben Sosa, për një grusht golash

21/02/2018, 18:21 |

Mbërritja e Ruben Sosës tek Interi ishte praktikisht një bast. Pikërisht basti mes lojtarit uruguajan dhe presidentit Ernesto Pellegrini. Sulmuesi mengjerash që kishte një gjuajtje shumë të rrezikshme dhe një shpejtësi të admirueshme i bën një propozim numrit një zikaltër, … Read More