Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Southampton

De Boer: “Ju lumtë djema, shumë disiplinë. Goli fantastik, Samiri fantastik! Për mua…”

20/10/2016, 21:46 |

Një fitore thelbësore, me rëndësi jashtëzakonisht të madhe, për zikaltërit të cilët mposhtën Southamptonin: tri pikë të cilat e mbajnë në jetë objektivin evropian të Interit. Mund të buzëqesh Frank De Boer, për një rezultat i cili e … Read More

Sparta Praga, Southampton dhe Hapoel Beer-Sheva: ja kundershtaret e Interit ne EL

26/08/2016, 23:03 |

Vazoja ka dhene verdiktin e saj, Inter ka njohur me ne fund kundershtaret ne Europa League.

Sparta Praga, Southampton dhe Hapoel Beer-Sheva, tre kundershtare jo edhe shume te njohura por qe nuk duhen nenvleresuar. Kualiteti i rendesishem i Sparta … Read More