Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

SouthamptonInter

Handanovic vdekjeprures per gjuajtesit e penalltive: Ja 35 viktimat e tij!

04/11/2016, 12:21 |

Ka pak per te ndenjur te qete ne shtepine zikalter. Humbja ne Europa League ka qene deshtimi i radhes dhe Interi i Vecchit, pas nje pjese te pare te mire deshtoi keqazi tek e dyta. Por cfare shpeton … Read More

Interi duhet te rinise rrugen nga pjesa e pare e djeshme. 4-4-1-1 i Vecchit…

04/11/2016, 11:56 |

Ne humbjen e djeshme ndaj Southampton, u pa edhe ndonje sinjal pozitiv.

Sipas Gazzetta dello Sport, per nje pjese formacioni zikalter i futur ne fushe me nje 4-1-1 nga Stefano Vecchi, dukej sikur e beri skuadren … Read More

Preview Saints-Inter: Vecchi tenton te rivendose rregull me 4-4-1-1. Probleme ne mes, te reja ne mbrojtje…

03/11/2016, 11:18 |

Brenda ose jashte: per Interin ka ardhur nata decizive ne Europa League.

Ne St. Mary Stadium te Southampton, zikalterit do te marin vesh fatin e tyre ne Europe. Do te jete nje ndeshje per zemra te … Read More

Prova te 4-4-1-1 per Vecchin ne prag te ndeshjes se neserme ne Europe. Ka te reja ne formacion…

02/11/2016, 12:16 |

Interi luan shume, mbase gjithcka, ne sezonin e saj europian neser ne darke ne Southampton. 

Stefano Vecchi nga dje po punon per kete ndeshje ne Appiano. “Vecchi, qe ne dy sezonet e fundit ka perdorur 4-3-3 … Read More

Sky – De Boer, do te pritet ndeshja ndaj Southampton. Zevendesuesit e mundshem…

31/10/2016, 11:29 |

Dje, Frank De Boer, ne mikrofonat e gazetareve pas ndeshjes ndaj Samp, dukej teper i pa orientuar: “Nuk e di pse skuadra ka luajtur keshtu”.

Nuk erdhi konfirmimi i gjerave te mira qe u bene ne … Read More