Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Sparta Praga

Sparta Praga-Inter: de Boer këmbëngul në 4-2-3-1. Palacio sulmuesi i vetëm, Icardi…

29/09/2016, 9:17 |

Rifillon nga Praga rruga e Interit në fazën e grupeve të Europa League. Formacioni zikaltër, pas humbjes kundër Hapoel, pothuajse është i detyruar t’i marrë tri pikët kundër Spartës. Frank de Boer, nuk ndërron ide, dhe këmbëngul në … Read More

Sparta Praga, Southampton dhe Hapoel Beer-Sheva: ja kundershtaret e Interit ne EL

26/08/2016, 23:03 |

Vazoja ka dhene verdiktin e saj, Inter ka njohur me ne fund kundershtaret ne Europa League.

Sparta Praga, Southampton dhe Hapoel Beer-Sheva, tre kundershtare jo edhe shume te njohura por qe nuk duhen nenvleresuar. Kualiteti i rendesishem i Sparta … Read More