Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

SpartaInter

Inter pa ‘shtyllen kurrizore’ fundoset: mungesa e Miranda, Joao Mario dhe Icardi sjell…

30/09/2016, 9:30 |

Humbja e dyte ne Europa League ka treguar nje realitet tashme: Interi pa titullaret e saj fundoset dhe ka konfirmuar se pa ‘shtyllen kurrizore’ kjo skuader qe eshte ende ne ndertim nuk di te gjeje vazhdimesi jo vetem … Read More

Inter, eshte e ndaluar te gabosh ndaj Sparta Prages. Motivi? 25 milione arsye!

29/09/2016, 9:22 |

Ka mijera motive per te bere mire ne Europa League, por i pari sigurisht qe eshte ai ekonomik, duke pare se nje fitore mund te sjelle ne shtepi nje shifer te afert me 25 milione euro.

Read More

Gazzetta – De Boer i jep pak pushim Icardit, Medel dhe Persici. Gnoukouri dhe Miangue nga 1’…

28/09/2016, 9:27 |

Frank De Boer duket se i ka idete e qarte ne prag te transfertes se neserme ne Republiken Ceke.

Kunder Sparta Prages, tekniku hollandez do te beje nje turnover te vogel dhe te nevojshem sepse djemte … Read More