Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

spendlhofer

ZYRTARE – Spendlhofer kalon tek Strum Graz ne Austri!

09/07/2014, 18:19 |

Lukas Spendlhofer do te largohet nga Interi per ne Austri, ku e pret skuadra e tij e re, Strum Graz. Nje lajm te cilin e kishim thene edhe me pare por sot u be zyrtare sipas komunikates se … Read More

ZYRTARE – Spendlhofer transferohet tek Varese!

11/07/2013, 15:53 |

Ishte folur edhe ditet e meparshme per nje transferim te Austriakut tek Varese, madje dhe ai vete e kishte pranuar se do te transferohej tek klubi i Serise B por tazhme eshte gjithcka zyrtare.

Interi ka … Read More

Spendlhofer: “Dragovic eshte per Interin. Ka nje ndryshim ajri ne ambientet e Interit”

10/07/2013, 12:52 |

Do te luaje me fanellen e Vareses, por e njeh shume mire boten Inter. Po flasim per Lukas Spendlhofer, mbrojtes qe ka bere shume mire sezonin e kaluar duke gjetur edhe vend titullari ne ndeshjen kunder Genoas. I … Read More

GdS – Per Varese-n dy prurje te reja nga shtepia e Interit

03/07/2013, 12:36 |

Varese “troket” ne shtepine e Interit dhe eshte e gatshme qe ti dhuroje trajnerit te ri Stefano Sottili dy perforcime te pronesise zikalter: sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport, Varese ka arritur marreveshje per bashkepronesine e Luca … Read More