Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

sponsor

Inter, Suning te sjell akoma te ardhura nga Kina: marreveshje sponsorisimi me gjigandin…

12/07/2018, 21:39 |

Suning nuk e ka ndermend te ndalet ne rritjen e klubit zikalter sa i perket te ardhurave.

Shoqeria kineze ka sjellur shume sponsor nga Azia dhe konkretisht nga Kina duke rritur keshtu te ardhurat e klubit me sponsorisime te ndryshme.

Read More

Suning nuk ndalet. Zyrtarizohet nje tjeter sponsor i ri i Interit ne Kine: ja detajet

12/04/2018, 22:44 |

Jo vetem Beko. Nga Kina arrijne lajme per nje sponsor tjeter per Interin. 

Behet fjale per Black Fish Technology, nje kompani krediti online dhe e sherbimeve financiare qe eshte themeluar pikerisht ne Nanjing, qyteti ku e ka zyren edhe Suning, grupi … Read More

Inter, ciao ciao FPF: Suning zgjidh gjithcka, 15 mln nga nje sponsor tjeter. E nuk perfundon me kaq!

07/01/2017, 12:06 |

Kthese financiare per Interin, por cfare kthese ama!

Fair Play Financiar nuk eshte me nje problem per klubin zikalter, e nuk po flasim per qershorin, por po flasim edhe per merkaton e dimrit, kete te janarit, … Read More

Inter: Suning do te behet sponsor. Brenda vitit do te hyjne para te freskta ne kasat zikalter…

13/12/2016, 12:00 |

Tashme duket e sigurt: brenda fundit te vitit, marka Suning, do te shfaqet ne bluzat e stervitjes, ne Pinetina ose mbase edhe ne qendren sportive Facchetti.

Do te kete nje kontrate te rregullt sponsorizimi, e … Read More

Corriere della Sera – Inter, kalimi i grupit ne EL mund te jete shtyse e tratatives me ZTE

29/09/2016, 0:03 |

Interi ka nje motiv me shume per te gjetur, me nje fitore ndaj Sparta Praga, rrugen e duhur ne Europa League, kompeticion ne te cilin eshte nisur ne menyre jo te mire pas humbjes me Hapoel.

Read More

Corriere dello Sport – Thohir kerkon sponsor: ne projekt nje “Casa Inter”…

21/05/2015, 23:05 |

Jo vetem merkato e lojtareve ne kete faze, por edhe ato qe lidhen me partneritetin ne nivelin ekonomik. Sic raporton Corriere dello Sport, presidenti zikalter Erick Thohir eshte duke kerkuar sponsor te rinj per te avancuar nje ide te ngjashme … Read More