Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Sporting

Joao Mario, ja ‘detaji i vogel’ se pse ai nuk eshte ende nje lojtar i Interit

16/08/2016, 10:00 |

Ka vetem nje ‘detaj’ qe po ndalon qe Joao Mario qe konsiderohet nje lojtar i Interit.

Kete gje e shpjegon A’Bola, sipas te ciles, Interi dhe Sporting Lisbona po diskutojne ende shifren e huazimin, sepse Interi … Read More

Joao Mario, Interi po e tenton serisht: ja ideja per te kenaqur Sportingun!

30/07/2016, 10:32 |

Kur merkato kineze ishte akoma e hapur, Interi ishte shume afer Joao Marios. Trekendeshi me Jiangsu do i jepte Interit mundesine per te mbyllur ate opracion, por ne fund nuk pati mjaftueshem kohe. Zikalterit, edhe pse tashme kane … Read More

Ausilio ka kerkuar Adrian Silva tek Sporting: Cmimi ka bere qe Ausilio tja mbathe!

25/05/2016, 9:33 |

Adrien Silva, mesfushori i qendres te Sporting Lisbona, i datelindjes 1989, ka qene nje nga protagonistet me te spikatur te kampionatit portugez qe sapo u mbyll. Kane qene plot 8 golat e shenuar nga lojtari biond i kombetares … Read More

Cerci, Simeone preferonte Interin dy motive. Ndersa Atletico u hakmorr ndaj Interit per… Ze Turbon!

29/12/2014, 16:00 |

Cerci perfundoi tek Milani edhe pse Diego Pablo Simeone do deshironte me shume qe sulmuesi i krahut te shkonte ne anen zikalter te Milanos.

Motivi? Nuk eshte vetem nje por dy sipas asaj qe tregon Gazzetta … Read More