Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

stafi

Inter, vjen Leo Echteld: u kerkuar me ngulm prej hollandezit Frank De Boer!

03/10/2016, 10:49 |

Konfirmohet edhe njhere besimi qe gezon nga drejtuesit interist – sipas asaj qe thote Gazzetta dello Sport – tranjeri zikalter Frank de Boer. 

Ky i fundit ka kerkuar dhe i eshte realizuar deshira qe pervec fizioterapisteve … Read More

Pas Nuciari do te largohet edhe Sylvinho? Ne Appiano mund te vije…

16/06/2016, 12:23 |

Mund te vijne shume shpejt te reja te rendesishme per sa i perket asistentit te ri te Roberto Mancinit.

Pas largimit te Nuciari, ne fakt, eshte liruar nje vend i lire dhe duke pare se edhe … Read More

Ja tek vjen Sylvinho: Tashme stafi i Mancinit eshte i kompletuar!

04/12/2014, 16:06 |

Me zgjedhjen e zevendesit te tij, Sylvinhos, tashme Roberto Mancini ka nje staf te plote pas tij tek Interi.

Dhe jo rastesisht sot faqja e internetit ku jane te dhenat e stafit ne faqen zyrtare ishte … Read More