Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

stankovic

#110Inter – Dragoi

15/12/2017, 12:46 |

Mbasditen e 22 prillit 2007 te gjithe lojtaret ne fushe po shikonin drejt zones se penalltise se Sienes, ku Marco Materazzi po behej gati ti dhuronte kampionatin numer 15 Interit. Por Dejan Stankovic nuk ja del dot dhe … Read More

Gazzetta dello Sport – Stankovic lamtumire: tani rikthehet Oriali?

03/07/2016, 15:17 |

Me lamtumiren e Dejan Stankovic nga Interi per arsye profesionale (e mundshme nje e ardhme ne federaten serbe), mbetet i pambuluar roli i club manager nga klubi zikalter.

Per Gazzetta dello Sport zevendesimi i ish-mesfushorit mund te jete … Read More

Stankovic: “Inter me ofroi kontrate te re, ishin shume korrekt. Vendimi im…”

02/07/2016, 17:51 |

Dejan Stankovic eshte intervistuar nga gazeta serbe “Blic” dhe ka folur per vendimin e tij qe te largohet nga Interi, saktesisht nga roli i tij si team manager. Keto jane fjalet e tij:

“Nje vendim profesional. Interi … Read More

Gazzetta dello Sport – Idea Stankovic, do te jete Oriali i Mancinit!

19/05/2015, 15:12 |

Per tu rikthyer te medhenj, ne shtepine Inter, do te duhen njerez me personalitet. E ne kete sens, sipas Gazzetta dello Sport, ne shenjester eshte Dejan Stankovic, i cili per momentin eshte zevendesi i Andrea Stramaccionit tek Udinese.

Read More

Stankovic: “Jam shume i prekur. Tek goli qendrova i ulur. Respekt per Interin.”

08/12/2014, 0:11 |

Dejan Stankovic ka komentuar ndeshjen per InterChannel dhe ka treguar emocinet e tij te rikthimit.

Keto jane fjalet e tij: “Emocione? Mendoj se eshte shume normale te prekesh, ishte shume e bukur, perpara nxemjes se lojtareve … Read More

Stankovic: “Kovacic do te beje nje karriere te madhe. Enderroj te trajnoj Interin. Raporti me Mou…”

17/10/2014, 18:08 |

E kaluara eshte e embel, te pakten per tifozet e Interit qe e kane mbytur Dejan Stankovic me pyetje ne faqen ne Facebook te UniCredit Champions. Serbi, qe kupen me veshet e medha e ka ngritur me fanellen … Read More

FcInter1908 – Te rinjte e Interit, ja 4 te tjere. Vjen edhe djali i Deki Stankovic. Do te jete…

05/07/2014, 0:27 |

Kohe merkatoje per Interin e madh por edhe per Interin e te vegjelve. Edhe tek moshat zikalter ka pasur shume levizje keto dite. Sot ne qendren sportive Giacinto Facchetti kane ardhur disa lojtare te rinj te ditelindjes 2000 … Read More

Stankovic: “Une ideal per Mazzarrin? Ai ka modele te tjera. Me lamtumiren e argjentinasve…”

21/05/2014, 19:30 |

Ne perfundim te konferences per shtyp te mbajtur ne San Siro nga Walter Mazzarri, nga stadiumi Meazza ka folur dhe Dejan Stankovic, “il Drago” qe me Interin ka bere historine. Jashte portave te San Siro, Deki eshte ndalur perpara mikrofonave … Read More

Syte e Dragoit!

07/07/2013, 0:59 |

Lamtumirat nuk jane kurre te thjeshta. Vecanerisht kur behet fjale per ata qe e kane zemren zikalter. Ka ndodhur neper vite qe rruget tona me ato te beniaminve tane te shkonin ne fund, e te ndaheshin. Kemi pare … Read More

Moratti falenderon Dekin: “Ke nderuar Interin. Tifozeve u le kujtimin…”

06/07/2013, 19:22 |

Pas letres shume te bukur te pershendetjes te derguar nga lojtari, Presidenti Massimo Moratti i shkruan Dejan Stankovic ne diten e lamtumires ndaj Interit. Ja mesazhi i publikuar nga websiti zyrtar i klubit:

“I dashur Dejan,

Read More

Agj. Stankovic: “Lamtumira Interit, nuk ka te beje Mazzarri”

06/07/2013, 19:07 |

Dejan Stankovic i thote lamtumire ngjyrave zikalter pas 10 vitesh te karakterizuara nga shume fitore. Ai ka qene nje faktor themelor i fitoreve te Interit te Mancinit perpara dhe te Mourinhos me vone. Nje tjeter element i Tripletes … Read More

SKY – Rruge e lire e Morattit per Isla-n. Me pas do vi

06/07/2013, 15:22 |

Interi, mbas largimit te Stankovic, eshte hedhur e tera ne merkato. Massimiliano Nebuloni, gazetar i SKY qe ndjek nga afer zikaltrit, ka komentuar keshtu merkaton ne hyrje per Interin: “Tjetri per te ardhur tek zikaltrit do te jete Mauricio … Read More

Dejan Stankovic pershendet tifozat zikalter nga inter.it…

06/07/2013, 13:51 |

Dragoi pershendet Interin: “Kane qene dhjete vitet me te rendesishme te jetes time. Falenderimi im per Presidentin Moratti qe me ka dhuruar mundesine te fitoj gjithcka me kete fanelle.”

Te dashur tifoze zikalter, ju flet Dragoi … Read More

CdS – Stankovic, dy zgjidhje. Milito, largimi i sigurte

05/07/2013, 12:10 |

E ardhmja e senatoreve te Interit po merr akoma me shume forme. Javen e ardhshme do te kete nje takim midis dirigjences zikalter, Militos dhe Cambiassos. Ne vecanti, e ardhmja e sulmuesit duket e vendosur. Viti i fundit … Read More