Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

statistika

Interi po e fiton bastin e saj: Quhet Antonio Candreva. U kerkua me ngulm nga Mancini…

28/09/2016, 10:05 |

Interi, sot per sot, duke pare te statistikat e ndeshjeve, po fiton bastin e saj te pare: Antonio Candreva.

I kerkuar me force prej kohesh nga Roberto Mancini, ish lojtari i Lazios ka gjetur menjehere feeling … Read More

Inter diesel, ne tre ndeshje asnje gol ne pjesen e pare

12/09/2016, 19:45 |

Ne kete fillim sezoni, Interi i Frank De Boer ka fituar nje epitet te nje ‘skuadre diesel’.

Kjo sepse ne tre ndeshjet e para te kampionatit kunder Chievos, Palermos dhe Pescaras, ne fakt, zikalterit nuk kane … Read More

Mancini, tani puna shihet: ne 14 ndeshjet e fundit nje ritem prej Championsi, vetem…

11/05/2015, 19:28 |

Interi i Roberto Mancinit eshte rritur dukshem. Ndoshta eshte shume vone por te dhenat jane te qarta.

Sic thekson Inter Channel, ne 14 ndeshjet e fundit Inter eshte ekipi i trete qe ka bere me se … Read More

Absurditeti i Interit: Statistikat flasin qarte per nje skuader per Champions, por jane dramatike te dhenat…

05/05/2015, 13:31 |

Del ne pah nje fakt qe duhet te beje te reflektoje jo pak skuadren e Interit.

Sipas mediave Italiane, ne fakt, zikalterit qe me ardhjen e Mancinit jane nje nga skuadrat me sulmuese te kampionatit Italian … Read More

Per Interin pothuajse 300 minuta pa pesuar gol.

13/09/2013, 23:06 |

Nderkohe qe afrohet edhe me shume sfida kunder Juventus, e programuar te shtunen 14 shtator ne oren 18:00 ne stadiumin “Giuseppe Meaza”, ja dhe disa te dhena te publikuara nga Inter.it ne bashkepunim me FotballData.

Inter: … Read More