Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

stervitje

Interi gati per pregatitjet para-sezonale: “Neser fillojme serish!”

08/07/2018, 17:51 |

Inter, ja ku jemi.

Me ne fund pas nje pritje te gjate do te mund te shohim skuadren serish, edhe pse per momentin vetem ne stervitje.

Ne fakt neser, dite e hene dhe 9 korrik, Spalletti dhe cunat do te … Read More

Appiano Gentile – Inter, stervitje ne mengjes: skuadra stervitet ne dy grupe

29/04/2018, 18:10 |

Pak ore pas ndeshjes me Juventus, Interi eshte kthyer ne fushe ne Qendren Sportive Suning per te kryer stervitjen e mengjesit.

Puna ka filluar ne palester me skuadren te ndare ne dy grupe ne baze minutave te luajtur kunder skuadres … Read More

Inter-Juventus, se shpejti stervitja. Spalletti dhe skuadra do te qendrojne…

27/04/2018, 13:08 |

Inter eshte gati qe grumbullohet ne qendren sportive Suning per stervitjen e sotme.

Spalletti tashme ka rritur dhe eshte gati per te stervitur lojtaret ne menyre qe te kene qasjen e duhur per te perballur Juventusin.

Vecino duhet ta … Read More

Drejt Inter-Juve, Spalletti buzeqesh: Vecino ne forme ne stervitje dhe shenon 4 gola

25/04/2018, 23:21 |

Luciano Spalletti mund te buzeqesh.

Sipas sajtit zyrtar te Interit, Matias Vecino eshte shfaqur ne nje forme te mire sot ne stervitje duke shenuar plote 4 gola ne ndeshjen stervitore qe u zhvillua ne fund te stervitjes.

Nje sinjal … Read More

Appiano Gentile – Inter stervitet ne dy grupe: bashkangjiten edhe disa lojtare nga Primavera

23/04/2018, 18:24 |

Ka nisur ne palester stervitja e mengjesit per Interin, i ndare ne dy grupe.

Kush ka luajtur me Chievon, sic raporton sajti zyrtar i klubit zikalter, pas zgjatjeve ne palester ka punuar pastaj ne fushe.

Ata qe nuk kane … Read More

Premium Sport – Gjest i bukur nga Spalletti. I hap dyert tifozeve qe te…

02/04/2018, 20:59 |

Gjest i bukur ai i Luciano Spallettit sot ne Appiano Gentile.

Duke i pare tifozet jashte dyerve te Pinetinas edhe pas perfundimit te stervitjes, sic raporton Premium Sport, tekniku zikalter ka vendosur qe t’i mirepres ata brenda qendres sportive.

Ai keshtu … Read More

Interi stervitet edhe ne Pashke. Sot eshte punuar…

02/04/2018, 18:02 |

Interi punon edhe ne ditet festive.

Kalendari parasheh lodhje, pas dy ditesh eshte koha serish per kampionatin. Ne program nje ndeshje e rendesishme si derby me Milanin.

Ne raportimin e sajtit zyrtar thuhet: “Stervitja ka filluar ne palester me nxemje … Read More

Gazzetta – Spalleti rigjen skuadren e plote: ndaj Atalantes me te njejtin formacion…

17/11/2017, 12:16 |

Sot pas dreke do te zhvillohet stervitja e pare me grupin e plote per Interin.

Sipas asaj qe tregon Gazzetta dello Sport, Luciano Spalletti, do te kete grupin e plote me te gjithe nderkombetaret ne stervitjen … Read More

Drejt Atalantes – Frymemarrje per Spalletin: Icardi eshte rekuperuar, ok edhe Pinamonti. Ndersa nderkombetaret…

15/11/2017, 12:43 |

Vetem lajme te mira per Luciano Spalletin me rifillimin e stervitjeve.

Mauro Icardi eshte rikthyer te punoje me grupin ne stervitjen e djeshme dhe sic eshte lajmeruar me pare, eshte plotesisht i rekuperuar nga demtimi ne … Read More

Inter: ndalet Icardi, demtim per kapitenin e Interit. Nderkohe Bauza…

25/03/2017, 12:41 |

Nje problem i vogel fizik per Mauro Icardin.

Dje, kapiteni zikalter ka humbur stervitjen e parashikuar ne Pinetina per nje demtim te pesuar te enjten. Asgje shqetesuese per sulmuesin e Interit qe as sot nuk do … Read More

Sky – Interi ne oren 11 ka filluar stervitjen, pas dreke niset per ne Palermo. Dyshimet e Piolit…

21/01/2017, 13:10 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, Interi ka nisur stervitjen ne oren 11 kete mengjes ne Appiano Gentile.

Pas drekes, me pas, ne oren 14.30 skuadra do te largohet nga qendra sportive drejt aeroportit … Read More

Inter, dje stervitje ndeshkuese: ja mesazhi i dhene nga Stefano Pioli…

05/12/2016, 11:42 |

Kane qene 105 minutat e ‘stervitjes ndeshkuese’ te dhena nga Stefano Pioli per skuadren qe te kuptonin qe nuk po fokusohen mjaftueshem.

Tekniku zikalter i ka perseritur konceptin e tij grupit dhe nje mesazh te forte … Read More

Inter: Pioli po i mban te gjithe ne tension si Mourinho. Deshiron…

18/11/2016, 11:22 |

Mungojne tre dite nga derby dhe ndjesia e krijuar ne Appiano eshte se Pioli po tenton ta mbaje te larte tensionin: dje mbasdite ka ingranuar lojtaret vazhdimisht dhe i ka bere te vrapojne pafund ne ndeshjen stervitore per … Read More

Drejt derbyt: me ne fund Pioli e ka grupin e plote. Nga sot tekniku italian…

17/11/2016, 10:58 |

Interi po rekuperon te gjithe lojtaret e saj, ne prag te derbyt te se dieles. Dje, Pioli ka pritur ne Pinetina kroatin Marcelo Brozovic dhe italianet Antonio Candreva dhe Eder. 

Sot pasdite, kur te nise stervitja … Read More