Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

stervitje

Appiano: Yuto, Medel dhe Icardi-Osvaldo. Te rejat e fundit…

24/08/2014, 15:51 |

Vijne lajme te mira nga qendra stervitore ‘”Angelo Moratti” ku Interi i Walter Mazzarrit pregaditet per ndeshjen e 2-te kunder Stjarnan, e vlefshme per play-off e Europa League ne Giuseppe Meazza, dhe mbi te gjitha, java e pare … Read More

Interi filloi sot fazen pergatitore ne Pinzolo: Ja fotot nga mberritja e lojtareve…

09/07/2014, 17:51 |

Tashme gjithcka eshte gati, Interi arriti ne Pinzolo. Zikalterit u perballen me nje kohe shume te keqe ne momentin e mberritjes dhe skuadra e Mazzarrit u lag pak nga nje shi i rrembyeshem. Ata gjithashtu zhvilluan sot stervitjen … Read More

Stervitje: Sot do ti shtohen grupit kater lojtare te tjere!

06/07/2014, 13:42 |

Dje Interi ne Appiano Gentile ka zhvilluar stervitjen e dyte te sezonit te ri ne te cilen jane bere disa nxemje, teste atletike, matje te peshes dhe gjatesise, etj.

Kete mesdite stervitja do te zhvillohet ne … Read More

Appiano – Terapi per Alvarez dhe Cambiasson. Neser stervitja ne Meazza…

07/02/2014, 16:23 |

Sot ne Pinetina skuadra eshte stervitur ne fushe te mbyllur. Mazzarri per ndeshjen ndaj Sassuolos do i duhet te beje pa Cambiasson dhe Alvarez, qe te dy te demtuar. Ata i jane nenshtruar sot terapive, mesa eshte mare … Read More

Gazzetta – Mazzarri ka tre probleme per ndeshjen me Romen. Sot…

04/10/2013, 11:38 |

Sot eshte dita e fundit para Inter – Roma. Dite intense ne Appiano Gentile, ku Mazzarri ka tre probleme per te zgjidhur para ndeshjes te te shtunes ne mbremje ne Giuseppe Meazza.

Pas nje jave te … Read More

VIDEO – Vizita e presidentit dhe stervitja e mengjesit e dates 15 korrik

15/07/2013, 21:27 |

Tanime jane bere te zakonshme stervitjet e dyfishta me intensitet te larte qe Walter Mazzarri dhe stafi i tij po i bejne skuadres ne Pinzolo. Gjithsesi dita e djeshme, pervec stervitjes ka patur edhe nje tjeter te vecante: … Read More

VIDEO – Stervitja ne pyll e dates 13 korrik 2013

14/07/2013, 23:29 |

Sic ju treguam dje, nje pjese e stervitjes te dates 13 korrik mbasdite u zhvillua ne pyllin e Pinzolo, ku lojtaret vrapuan ne rrugen e shenjuar nga stafi teknik. Merrnin pjese te gjithe lojtaret, me perjashtim te Diego … Read More

VIDEO – Stervitja e mengjesit e dates 12 Korrik me audio reale

13/07/2013, 19:40 |

Ne videon e me poshtme, mund te shikoni stervitjen e skuadres per mengjesin e dates 12 korrik me audio reale, ku pamjet jane nga ndeshja ne familje dhe sillen nga Inter Channel. Pothuajse te gjithe lojtaret marrin pjese … Read More

Ne stervitjen e mbasdites mungojne Belfodil dhe Milito, arsyeja…

13/07/2013, 19:19 |

Ne stervitjen e mbasdites, per here te pare mungonte Ishak Belfodil. Gjithsesi, mbrapa mungeses se tij nuk fshihet asnje problem fizik, por thjesht Interi po vazhdon te tregoje kujdes ndaj lojtarit qe po ndjek muajin e Ramazanit duke … Read More

Gazzetta – Kovacic si Hamsik? Mazzarri ka provuar…

13/07/2013, 10:25 |

Walter Mazzarri ka sjelle shume te reja ne ambientin zikalter. Njera i perket edhe Mateo Kovacic, i cili eshte spostuar disa metra me perpara dhe me ne te majte, per te patur mundesine te hyje ne zone dhe … Read More

Stervitja e pare 12 korrik, shume taktike dhe vemendje mbi mbrojtjen…

12/07/2013, 14:45 |

Sot ne mengjes eshte zhvilluar stervitja e peste ne Pinzolo. Nen drejtimin e mister Mazzarrit, cunat kane zbritur ne fushe te gatshem per riaktivizimin muskular. Ne qendren sportive kane qene te pranishem edhe drejtori gjeneral Fassone se bashku … Read More

VIDEO – Pamje nga stervitja e dates 11 korrik me audio reale

12/07/2013, 14:29 |

Interi ndodhet ne Pinzolo prej 2 ditesh dhe do te qendroje aty deri ne daten 23 korrik. Kete vit, stervitjet e Mazzarrit dallohen per intensitet te larte dhe kohezgjatje me te madhe se vitet e shkuara. Praktikisht, lojtaret … Read More

SKY – Ja formacionet qe sot Mazzarri ka vendosur ne fushe

11/07/2013, 14:10 |

Kete mengjes ne Pinzolo, gjate stervitjes te rradhes, ka patur nje ndeshje ne familje, Inter kunder Inter. Duke qene se stervitjet per momentin jane me dyer te hapura per tifozet, eshte me e thjeshte te zbulohet se cfare … Read More

Pinzolo, stervitja e pare e dites. Mazzarri, syte mbi Kovacic. Dhe thote…

11/07/2013, 10:43 |

Eshte nje dite e re ne Pinzolo. Kete mengjes, zikalterit jane ne fushe per stervitjen e pare te dites. Lojtaret interiste kane zbritur ne fushe nen drejtimin e Walter Mazzarrit qe dje eshte prezantuar tek tifozet keshtu: “Scudetto? … Read More