Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

stervitje

Pinzolo, mbaron stervitja e pare. Tifozet Ranocchias: “Mos u largo”

10/07/2013, 19:42 |

Tifozet jane te shumte. Ne fushat e qendres sportive te Pinzolo ka nisur stervitja e pare e sezonit. Tifozet zikalter i kane pritur shume mire lojtaret, qe me pare kane pritur ardhjen e Mazzarrit: buzeqeshje dhe relax pare … Read More

Ushtrime aerobike, ndeshje përgatitore dhe goli i parë për Interin

09/07/2013, 19:46 |

Ushtrime aerobike dhe ndeshje stërvitëse në seancën e pasditës.

Stërvitja e dytë e Zikaltërve për sot. Në qendrën stërvitore Angelo Moratti, Palacio ka shënuar golin e parë për këtë sezon nga një assist i Cambiassos.

Sot stervitje e dyfishte. Stafi teston shpejtesine kardiake, ndersa Branca…

09/07/2013, 13:47 |

Dita e dyte e fazes para nisjes per ne Pinzolo ka nisur ne Appiano Gentile. Sipas Massimiliano Nebuloni i Sky Sport 24, stafi i Walter Mazzarrit ka perdorur nje sistem special per te mbledhur te dhena mbi aktivitetet … Read More

FOTO – Fillon zyrtarisht sezoni i ri. Ne Appiano kthehen lojtaret e pare.

02/07/2013, 19:28 |

Sot ka nisur zyrtarisht sezoni i ri ne Appiano Gentile. Ne qendren stervitore te Interit kane qene te pranishem shtate lojtare, te cilet kane filluar programet e personalizuara te rekuperimit prej demtimeve.

Luca Castellazi, Samuele Longo, … Read More