Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Steven Zhang

VIDEO – Gazetaret pyesin Steven Zhang: “Nainggolan te Inter?”. Ai qesh dhe ju thote…

21/06/2018, 23:12 |

Nainggolan te Inter?

Kjo eshte pyetja qe i eshte bere sot Steven Zhang, djalit te pronarit zikalter, Zhang Jindong.

Ai nuk ka folur shume por menjehere sapo eshte permendur emri i belgut ai u ka dhene nje buzqeshje gazetareve … Read More

Prapaskena, nje fond investitoresh me oferte per Interin! Suning refuzon automatikisht sepse…

18/06/2018, 19:21 |

Interi nuk eshte ne shitje.

Kete thote edicioni online i IlSole24Ore, qe tregon nje prapaskene interesante ne lidhje me klubin zikalter.

Nje prapaskene qe sheh Suning dhe Interi si protagonist. Po, sepse disa muaj me pare aksioneret kinez te … Read More

Fjale prekese nga Steven Zhang: “Kualifkimi ne CHL? Sa krenar jam. Kam nderin…”

24/05/2018, 14:06 |

Lazio 2-3 Inter dhe zikalterit sigurojne kualifkimin ne Champions ne xhiron e fundit.

Ne fushe futen lojtaret dhe festojne por jo vetem.

Ne fushe pas fishkellimes se arbitrit e kemi pare edhe Steven Zhang qe po uronte lojtaret per kualifikimin … Read More

E FUNDIT, flet Steven Zhang: “Ky konfuzion qe po tentojne te krijojne rreth Interit, nuk do arrije dot…”

29/03/2018, 17:10 |

Jane dite te nxehta ne shtepine Inter. 

Walter Sabatini ka dhene doreheqjen nga roli i tij drejtues i anes teknike te Suning Sports dhe tifozet kane filluar te kete dyshimet e para per qellimet e Suning per te vazhduar punen … Read More

Ashtu si vitin e kaluar, Zhang Jr do te injoroje perseri Li

03/03/2018, 11:27 |

Familja Zhang ne Kine gezon nje reputacion shume te mire, jane te njohur ne te gjithe vendin me ane te superfuqise se tyre Suning, por gezojne respektin si te njerezve te thjeshte por edhe te qeverise kineze.

Zhang Senior, eshte … Read More

Thohir: fjalë lamtumire Interit. Steven Zhang do jetë presidenti i ri!

18/07/2017, 10:01 |

Një skenar për të cilin flitej shumë duket se dje gjeti një konfirmin në deklaratat e lëshuara nga Erick Thohir për të përditshmen indoneziane <<Tempo>>. Diçka e pritur duke parë edhe zhvillimet në shoqërinë zikaltër. Tashmë i nominuari … Read More

Corriere – Suning ka vene nje premio te majme per lojtaret nese ata do te fitojne rresht…

16/01/2017, 11:24 |

Gara per Champions ne shtepine Inter po perjetohet si nje detyre por ka edhe nje ane te embel te kesaj ‘detyre’ dhe per kete ka menduar Suning.

Sipas asaj qe tregon kete mengjes Corriere dello Sport, … Read More

Gazzetta – Ju prezantojme me Steven, nje student i shkelqyer, i perulur dhe ambicioz.

16/12/2016, 15:57 |

Shume me shume se sa nje keshilltar i thjeshte. Steven Zhang, djali i Jindong, eshte bere me kalimin e kohes njeriu i referimit ndermjet Interit dhe shoqerise kineze.

La Gazzetta dello Sport na e prezanton te … Read More

Inter, sapo ka ardhur ne Milano para pak castesh Suning. Do te vendoset…

04/11/2016, 13:05 |

Ne shtepine Inter, ne oret ne vazhdim, do te diskutohet per ceshtjen delikate te tranjerit.

Pas humbjes ne Southampton, zikalterit duhet te mendojne sezben per ndeshjen e radhes, per te kthyer faqe edhe njehere dhe qe … Read More

Zhang Jr: “Babai im rri zgjuar deri ne 4 te mengjesit per te pare Interin”. Nderkohe, kurse Italishtje per Suning…

29/10/2016, 10:27 |

Zhang Jindong, pronari i Interit e ka thene edhe me pare qe Interi per te nuk eshte biznes, eshte nje pasion, nje ure me Europen, nje menyre per te treguar fuqine e Suning dhe per te treguar se … Read More

Thohir skuadres: grinte dhe krenari per Interin. Ndersa per De Boer, ka ofruar…

27/10/2016, 11:23 |

Interi eshte rikthyer tek suksesi ndaj Torinos.

Nje fitore e arritur edhe pas fjaleve te Erick Thohir, qe perpara ndeshjes eshte takuar me lojtaret dhe stafin zikalter per ti karikuar sadopak. Takimi, sic tregon Gazzetta dello … Read More

Inter, ne Milano ka mberritur Zhang Junior: De Boer i konfirmuar per te merkuren, por pas saj…

24/10/2016, 16:59 |

Fank De Boer tashme eshte konfirmuar ne pankinen e Interit te pakten deri te merkuren, kur zikalterit do te perballen me Torinon.

Nje sfide decizive, edhe pse shanset qe De Boer te vazhdoje aventuren e tij … Read More