Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Steven Zhindong

Drejtuesit dhe Mancini, prova per paqe. Takim pozitiv me Suning. Tani e ka radhen…

29/07/2016, 10:19 |

Gjate dites se djeshme Roberto Mancini ka takuar njerezit drejtues te Suning per te shumpriturin takim ku do te vendosej jo pak.

Ne takimin e djeshem ishte prezent edhe Presidenti i Interit, Erick Thohir: tekniku zikalter … Read More