Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

strama

Stramaccioni: “Interista, ju zbuloj sekretet e Politanos. Florenzi? E doja te Interi, por…”

30/06/2018, 13:16 |

Matteo Politano u zbulua nga Bruno Conti, pastaj punoi me Andrea Stramaccionin.

Ish-trajneri zikalter e ka stervitur lojtarin tek te rinjte e Romes dhe se bashku kishin fituar edhe skudeton ne kategorine Allievi ne sezonin 2009-2010.

Nje sezon qe … Read More