Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Suning

Inter: te gjithe lojtaret ne provim. Do te konfirmohen shume pak. Suning…

10/05/2017, 9:45 |

Faktikisht, me shkarkimin e Stefano Piolit dhe ardhjen e Walter Sabatinit, mer rruge keshtu, qe nga dita e sotme, programimi per 2017-2018, nga ana e Interit. 

Sipas La Gazzetta dello Sport, te gjithe lojtaret do te … Read More

Interit i mungon personalitet dhe karakter. Suning deshiron nje lider per cdo repart!

27/04/2017, 10:35 |

Sigurisht, dhoma e zhveshjes se Interit nuk eshte e thjeshte te drejtohet, por ky eshte nje problem historik.

Fale rezultateve te mira, Pioli u duk sikur e kuptoi problemin dhe beri mrekulline duke rikthyer tek te … Read More

Inter, te gjithe ne provim. Skuadra, Pioli dhe drejtuesit: duhet te djersisin! Suning shikon dhe vlereson…

08/04/2017, 10:04 |

Te gjithe ne provim. Corriere della Sera niset nga fjalet e djeshme te Piolit ne konference per shtyp dhe nenvizon se si kjo ‘copez’ e fundit e kampionatit do i sherbeje klubit per te vendosur se kush eshte … Read More

Nga Rodriguez deri te Berardi, ja kë po e ndjek Interi

06/04/2017, 12:59 |

Interi tashmë ka filluar përgatitjet për merkaton e radhës. Përveç një mbrojtësi qendror, nga Manolas te De Vrij e deri tek Van Dijk, klubi zikaltër është në kërkim edhe të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe një … Read More

Gazzetta – Perisic i pashitshem: jane refuzuar ofertat nga Premier League. Banega dhe Brozo…

03/04/2017, 11:43 |

Ivan Perisic perfaqeson Interin e sotshem ne menyren me te sakte te mundshme: i etur per gola, i stimuluar per Champions, i admiruar nga klubet me te medha europiane.

Kete gje e shkruan sot ne mengjes … Read More

Conte tek Interi? Suning eshte e lumtur me Piolin. Por derby, Fiorentina dhe Napoli do te jene decizive…

01/04/2017, 10:33 |

Fantazma e Contes vazhdon te jete ne horizont ne Milano dhe pyetjet me te zakonshme qe shtrojne tifozet e Interit jane shume, por nje, eshte ajo qe mbizoteron: cfare do e shtynte teknikun e Chelseas drejt Milanos?

Pedulla: “Brozovic mund të largohet, dy goditjet e para do jenë…”

31/03/2017, 11:43 |

Eksperti i mirënjohur i merkatos, Alfredo Pedulla, ka dhënë konfirmime të rëndësishme në lidhje me merkaton e zikaltërve.

Pedulla është i bindur që zikaltërit i kanë në dorë dy lojtarë, Manolasin dhe Berardin: “Interi në verë … Read More

“Ja 20 gjerat, te pa publikuara, qe ka bere Zhang Jindong ne vetem nje vit tek Interi.”

30/03/2017, 17:20 |

Fabrizio Biasin, gazetari i Libero i ka dedikuar nje artikull ne kendin e tij “Sensi i Golit” Interit dhe Zhang Jindong, pronari i Suning qe perpara dy ditesh sapo ka mbushur 54 vjec.

Ne kete artikull … Read More

Corriere – Mbrojtes qendre, krahu, mesfushor dhe sulmues: ja kater goditjet e Suning. Nese me pas…

30/03/2017, 15:16 |

Suning nuk eshte me nje mister dhe pritet qe kete vere te cmender totalisht ne merkato ku ne Milano do te vijne te pakten 4 top player. Kater lojtare ne gjendje te ndryshojne fytyren e Interit dhe te … Read More

Corriere – Suning, nje zgjerim i fuqise se saj me hapa galopant: ja te fundit. Fiton Interi…

29/03/2017, 16:32 |

Vazhdon pa nderprerje dhe me hapa galopant zgjerimi i fuqise se Suning dhe kjo gje per Interin nuk do sjelle gje tjeter vecese te mira.

Corriere dello Sport shpjegon sot: “Te henen, grupi i fuqishem Kinez … Read More

Suning e ka me nxitim: stadiumi ne pronesi brenda 2022. Ka filluar faza eksploruese per…

09/03/2017, 11:49 |

Suning e ka me nxitim dhe po i jep ‘gaz’ per sa i perket projektit te ndertimit te stadiumit te ri ne pronesi i cili konsiderohet si nje nga gjerat me strategjike per tu bere ne pese vitet … Read More

Suning gjithmone e me shume pronare e Interit. Presidenti Thohir do te shese aksionet?

27/01/2017, 17:06 |

Suning eshte hedhur ne sulm dhe deshiron qe te mare plotesisht ne dore Interin. Qe ne qershor, kur kolosi kinez ka blere maxhorancen e aksioneve te Interit, shume gjera kane ndryshuar tek zikalterit. Ne fillim u deshen disa … Read More

Inter: nese neser mund Pescaren behu gati per bonusin e premtuar nga Suning. Zikalterit…

27/01/2017, 11:22 |

Neser ne darke ne stadiumin Meazza do te vije Pescara dhe zikalterit do te kete nje objektiv te dyfishte.

I pari eshte ai i vazhdimesise se sukseseve, dhe i dyti eshte fitorja per te perfituar keshtu … Read More

Suning e cmendur: pas Jiangsu dhe Interit, tashme ne liste edhe klube te tjere. Arsyeja? E thejshte…

26/01/2017, 17:58 |

Suning po i ben gjerat shume seriozisht ne boten e futbollit dhe pasi mori pjesen me te madhe te aksioneve tek Jiangsu dhe tek Interi, pervec te drejtave per te transmetuar ne Kine kampionatin Anglez, tashme ka si … Read More